Plníme Vaše sny!

Tipy a Novinky

Chcete mít ty nejnovější a nejoriginálnější programy. Budeme Vás pravidelně informovat.

Zaregistrujte se a budete mít vše z první ruky.

Jste zástupce prosperující společnosti nebo majitel firmy?

Je Vaší pracovní náplní příprava akcí pro své klienty či zaměstnance? Připravujete firemní event, ples, narozeninovou párty, festival či městské slavnosti? Máte spousty otázek a nemáte se s kým poradit? Připravujete maturitní ples nebo abiturientský večírek a nejste si jisti jestli máte vše pod kontrolou? Zajímají Vás novinky ze světa event marketingu? Nebo se jen chcete inspirovat?

Odpověděli jste si na výše uvedené otázky v kladném duchu, pak Vás vítám na webových stránkách agentury Dream PRO, která pro své klienty plní sny právě v oblasti event marketingu. Pro ty, kteří mě a celý tým agentury Dream PRO neznají a nebo znají, ale ještě s námi nemají zkušenost, budu rád, když i díky těmto stránkám nás poznají z větší blízkosti.

Zároveň pro ty, kteří mají spousty otázek z tohoto oboru a neznají na ně odpovědi, jsme zde pro Vás oporou a rádcem. Naší snahou není pouze představit naší agenturu, ale event marketing obecně a to nejen po stránce teoretické, ale i praktické. A jestliže nenaleznete své odpovědi na těchto stránkách, neváhejte se na nás kdykoliv obrátit. Jsme tu přeci pro Vás a pro Vaše sny.

A jestli se chcete více do tohoto tématu ponořit, pak Vám již brzy nabídnu zdarma ke stažení E-book – „Proč investovat do eventu“, který zajisté zodpoví většinu Vašich otázek. Chcete-li být jedni z prvních, kteří tento e-book budou moci číst, pak se zde zaregistrujte.

Vítejte na stránkách, které plní Vaše sny.

Luboš Machoň

 

Poptávkový formulář

Jméno:
Telefon:
E-mail:*
Vaše zpráva:*
Nejsi robot? Zadejte prosím výsledek: čtyři plus tři =
napište pouze číslo