Nezávazná poptávka

Růžový Panter zavítal do Ústí

Růžový Panter zavítal do Ústí

PINK panter party. Tento název dostala akce, kterou ve čtvrtek 9. listopadu 2017 uspořádala eventová agentura Dream PRO. Pozvánku na tuto akci konající se v Bowling restaurant centru dostali klienti agentury a nemohli být jak jinak než spokojeni. V tomto případě totiž neplatí, že pod svícnem je největší tma, a kromě pořádání několika desítek akcí ročně pro své klienty ví Dream PRO moc dobře, jak udělat akci, aby měla ty správné koule.

Již od začátku se o zábavu staral moderátor Zdeněk Lukesle, hosty také přivítal ředitel agentury Luboš Machoň. Nechyběla ani kapela Malá Paříž a během růžového večera přišlo na řadu také několik vystoupení, dorazil například kouzelník Honza Komberec nebo stepařské duo ze Stepařské školy Domu dětí a mládeže z Ústí nad Labem. A protože tato agentura ví moc dobře, že zábava prochází žaludkem, připraven byl pro hosty i bohatý raut plný jídla a pití.

Ač to nebylo potřeba, dostali hosté u vstupu i růžové brýle. Na akci se také přišli představit statní hoši z ústeckého týmu Blades, hrající americký fotbal, které agentura Dream PRO hrdě sponzoruje. 

Ne pro každého ale byl večer tak růžový. Pěkně zabrat totiž dostaly místní kuželky! Ano, chápete správně, prišlo i na zábavný turnaj. Na všech drahách lítaly bowlingové koule, padaly striky i žlábky, ale přeci jen šlo hlavně o to se pobavit. Ti nejšikovnější hráči se pak mohli těšit z poháru i diplomu.

Jako každá akce, kterou má agentura Dream PRO na svědomí, měla i tato za cíl hlavně strávit příjemný a zábavný čas s hosty, na který bude každý s radostí vzpomínat. A to se agentuře díky propracovanému programu i přítomnosti fotografa i fotokoutku rozhodně podařilo.