Tip na místo - Firemní akce na lodi

Netradičně a stylově – přesně tak se dá charakterizovat firemní akce na lodi. V nerušeném prostředí, obklopeni řekou, malebnými zákoutími a krásnými památkami je ideální uspořádat neformální eventy, školení, promo akce, teambuilding, akce pro VIP klienty a jiné.

Plout můžeme v Čechách i v Německu. Možností je mnoho. Začneme v Děčíně, poplujeme přes Hřensko, Bad Schandau až na K?ningstein. Nebo do Drážďan, Míšně a Moritzburgu, saských lázní Rathen, na zámek Pillnitz či dokonce do přístavu v Hamburku. Další zastávkou může být vinařství Třebívlice nebo Žernoseky s degustací místního vína.

Délku plavby můžete zvolit přesně podle vaší potřeby. K dispozici je i krátká okružní plavba do Ústí nad Labem, přes zdymadla pod hradem Střekov a do centra pod Mariánskou skálu, která trvá cca 2,5 hodiny.

Rozhodně se nebudete nudit! Připravíme bohatý program na lodi i na souši. Například teambuilding tak můžete tematicky pojmout jako pirátskou, námořnickou nebo latinopárty s originální kubánskou kapelou, doutníky a výukou latinskoamerických tanců. Školení oživíte řadou doplňkových programů jako je mobilní casino, coffee break nebo ochutnávka vín. Samozřejmostí je zajištění techniky potřebné pro vaši akci. Loď tematicky vyzdobíme, přidáme firemní loga, barvy, květiny, dekorace.

Na lodi je možné uspořádat raut, degustační menu a dokonce i grilovat. Standardní barový sortiment doplňují koktejly, točené pivo Lobkowicz i ochutnávka vína. Vybírat můžete z mnoha již připravených možností nebo vám na přání sestavíme i mimořádnou nabídku české i mezinárodní kuchyně.

Ve spojení s naší agenturou Dream PRO máme pro naše klienty dohodnuté smluvní výhodné ceny a benefity. Neváhejte nás proto kontaktovat pro více informací a vypracování konkrétní nabídky pro vás a vaše plánované akce.

KONTAKTNÍ OSOBA

Klára Léonard
M: +420 777 733 397
E: leonard@dreampro.cz

Akce které měly koule

Vyhlášení Obchodního roku 2018 - Kooperativa

Vyhlášení Obchodního roku 2018 - Kooperativa

Pro společnost Kooperativa pojišťovna, a.s. uspořádali v pražském klubu La Loca „Vyhodnocení Obchodního roku 2018“ spojené s večírkem ve stylu Bohemian Rhapsody.

Cesta kolem světa se společností RECTICEL

Cesta kolem světa se společností RECTICEL

Připravený program pro zaměstnance a rodinné příslušníky korespondoval s vybranými zeměmi, kde působí společnost RECTICEL.