Vox Luminas - Světelná a ohnivá show, která vás baví

Litoměřice / CZ

Vox Luminas

 je dívčí skupina, která se primárně věnuje světelnému a ohnivému žonglování doprovázené tancem. Působíme již od roku 2012, přičemž skupina prošla mnoha změnami, než se dostala do dnešní sestavy. Každý rok navštívíme několik mezinárodních festivalů v ČR, kde naše show prezentujeme a zdokonalujeme se. Dále se věnujeme organizaci kurzů tance a žonglování pro děti i širokou veřejnost a pořádáme dětský festival ohně a pohybu Incendio

V současné době má skupina 6 stálých členů a 2 externisty.

 

Vystoupení:

Unique show TIME

Ohnivá a světelná show tvoříc myšlenku samotného času. Show představuje dvě skupiny světla a ohně, kdy každá z nich představuje určitý tip času. Někdy je čas příjemný, krásný, světlý, někdy vás ale dokáže překvapit a je rychlý, drsný a temný. Závěr show je pak spojení obou tipů času v jedno, vyvrcholení spoustou efektů a pyrotechniky. Tento projekt poprvé nabízíme s živým zpěvem. Zpěvačka doprovází tanečnice přímo na parketu v nacvičené choreografii, proto je tato show unikátní. Lze objednat i bez zpěvu.

Čas: 8 minut

 

Abba show

Kdo by neznal známou hudební skupinu Abba. I my jsme se nechaly inspirovat a na přání jsme vytvořily krátkou ohnivou show v rytmu nestárnoucích melodií skupiny Abba, které Vás přinutí zavzpomínat na staré časy. Lze udělat i světelnou verzi.  Pokud si zákazník připlatí 1000,- Kč je možné do show zakomponovat visual poi, do kterých se dá naprogramovat jakékoliv logo textové i grafické sdělení. To pak bude zobrazeno během show, přímo v rukách účinkujících. Tuto show předvádí pouze DUO.

Čas: 5 minut

 

Classic duo

Show postavená podobně jako Abba, akorát s neutrálně zvolenými písničkami od  Bruna Marse, Lidnsey Stirling nebo jazzovou instrumentálkou na začátku. Show je složená z předmětů vějíře, poi a tyče.Pokud si zákazník připlatí 1000,- Kč je možné do show zakomponovat visual poi, do kterých se dá naprogramovat jakékoliv logo textové i grafické sdělení. To pak bude zobrazeno během show, přímo v rukách účinkujících. Tuto show předvádí pouze DUO.

Čas: 5 minut

Každoroční tématické akce

Ohnivá show, jež našla oblibu především při příležitostech jako pálení čarodějnic nebo Halloween.  Kostýmy, líčení, ohnivé prvky a vhodně zvolená hudba vás doslova uchvátí. Nabízíme i možnost zapojení pyrotechniky - barevných dýmovnic a výbuchů. Tuto show lze upravit i pro Mikulášskou akci.

K dispozici jsou:

 

Čas: 6-8 minut

 

 

Pohádková show (dětská)

Jak zní název, tato show je věnovaná pro naše nejmenší, jsou k ní uzpůsobené i kostýmy a hudba. Ta je většnou vybíraná v duchu aktuální pohádek, které děti milují. Kostýmy lze řešit situačně, standartně máme na sobě barevné tylové sukně a vršky, nemáme však problém se obléknout i do jiných pohádkových kostýmů.

Čas: 5-6 minut

 

Classic fire/lightshow

Choreografie bez určitého tématu, která se hodí na každou akci. Jedná se o směs písniček poskládané do vhodnosti nástrojů. Používáme vějíře, poiky, tyče či pyrotechniku nebo grafické světlo (možnost promítání loga firmy).

Čas: 6 minut

 

Sólo

Nově nabízíme i možnost příjezdu jedné naší členky, která na požádání je schopná udělat pro vás show v tématu akce a to včetně kostýmů. Je však nutná konzultace kvůli realizaci.

Čas: max do 6 minut

 

Tématické show

Provádíme na přání klienta v určitém tématu i kostýmy. Jednou takovou je níže uvedená ukázka Vánoční show se stěžejní postavou čarodějnicí Morganou a mluveným slovem, která byla vytvořena na zakázku pro Rozsviťme Ústí a Vánoční trhy v Litoměřicích.

Show k mání pro rok 2019-2020:

•   Cesta kolem světa (duo-trio, 7 minut)

•   Kouzelní tvorové (inspirováno Harrym Potterem) (3-6 členek, 7-12 minut)

•   Bohemia rhapsody (na požádání) (3-6 členek, 7 minut)

 

Workshopy

Kurzy žonglování nabízím pouze pro náčiní tyče a poi. Jsme schopné přijet na vaší akci a být tam s prezentací celou dobu akce nebo jen jednorázově poskytnout krátký workshop. Časy jsou upravené tak, aby to sám lektor zvládla, točit a učit zároveň je velmi náročné.

Skupina nabízí využití balíčků dle dohody!!!

Akce které měly koule

Vánoční večírek společnosti Hitachi

Vánoční večírek společnosti Hitachi

Pro společnost Hitachi jsme uspořádali vánoční večírek plný retro zábavy. 80. léta jsou pro večírky jako stvořená!

Den otevřených dveří pivovaru Velké Březno 2017

Den otevřených dveří pivovaru Velké Březno 2017

Den otevřených dveří byl plný dobrého piva, skvělé muziky a zábavy. Vystoupily zde známé osobnosti a kapely.