Vox Luminas

Litoměřice

Vystoupení:
Unique show TIME
Ohnivá a světelná show tvoříc myšlenku samotného času. Show představuje dvě skupiny světla a ohně, kdy každá z nich představuje určitý tip času. Někdy je čas příjemný, krásný, světlý, někdy vás ale dokáže překvapit a je rychlý, drsný a temný. Závěr show je pak spojení obou tipů času v jedno, vyvrcholení spoustou efektů a pyrotechniky. Tento projekt poprvé nabízíme s živým zpěvem. Zpěvačka doprovází tanečnice přímo na parketu v nacvičené choreografii, proto je tato show unikátní. Lze objednat i bez zpěvu.
Čas: 8 minut
Abba show
Kdo by neznal známou hudební skupinu Abba. I my jsme se nechaly inspirovat a na přání jsme vytvořily krátkou ohnivou show v rytmu nestárnoucích melodií skupiny Abba, které Vás přinutí zavzpomínat na staré časy. Lze udělat i světelnou verzi. Pokud si připlatí zákazník 1.000,- Kč přidá se na konec vizuální animované světelné prvky v podobě pixel poi (grafické poi) s logem vaší školy, třídy, či nápisu nebo fotky Tuto show předvádí pouze DUO.
Čas: 5 minut
Classic duo
Show postavená podobně jako Abba, akorát s neutrálně zvolenými písničkami od Bruna Marse, Lidnsey sterling nebo jazzovou instrumentálkou na začátku. Show je složená z předmětů vějíře, poi a tyče. Pokud si připlatí zákazník 1.000,- Kč přidá se na konec vizuální animované světelné prvky v podobě pixel poi (grafické poi) s logem vaší školy, třídy, či nápisu nebo fotky kterou si budete přát do tématu plesu. Tuto show předvádí pouze DUO.
Čas: 5 minut

Akce které měly koule

Adventní koncert Yvetty Blanarovičové

Adventní koncert Yvetty Blanarovičové

Dream TEAM se nezaměřuje pouze na firemní a kulturní akce, dokáže navodit i vánoční atmosféru.

Vánoční večírek společnosti ARMEX GROUP

Vánoční večírek společnosti ARMEX GROUP

Pro společnost ARMEX GROUP jsme uspořádali vánoční večírek ve španělském stylu.