Nezávazná poptávka

Dream PRO silver partnerem projektu RobUL

Dream PRO silver partnerem projektu RobUL

S hrdostí oznamujeme, že jsme se stali jedním z partnerů projektu RobUL, který je známý svou podporou mladých a nadějných talentů v oblasti robotiky a technologií.

Tento krok zdůrazňuje naše odhodlání podporovat inovace a rozvoj mladé generace.

Projekt RobUL, který má své kořeny na platformách jako robul.cz a icuk.cz/sluzby/edu/robul, představuje přední iniciativu v oblasti vzdělávání a rozvoje dovedností v oboru robotiky a umělé inteligence. S cílem inspirovat a vzdělávat mladé lidi projekt RobUL přináší unikátní příležitosti pro studenty a začínající odborníky, aby rozvinuli své dovednosti a přispěli k rychle se rozvíjejícímu technologickému průmyslu.

Dream PRO se zavázalo poskytnout projektu RobUL nejen finanční podporu, ale také sdílet své rozsáhlé zkušenosti v oblasti pořádání eventů a event marketingu. Věříme, že naše spolupráce ve formě silver partnerství přinese nejen nové perspektivy a zkušenosti mladým nadějím, ale také posílí význam STEM (věda, technologie, inženýrství a matematika) vzdělávání.

Jsme nadšeni, že můžeme být součástí tak inspirujícího projektu jako je RobUL. Podpora mladých talentů a inovátorů je pro nás klíčová, a jsme přesvědčeni, že investice do jejich rozvoje přinese obrovský přínos pro budoucnost naší společnosti.

Máme naději, že náš příspěvek k projektu RobUL bude katalyzátorem pro mnoho úspěšných příběhů a že společně můžeme být svědky vzniku nové generace lídrů v oblasti technologií.