Nezávazná poptávka

Eurowag vánoční roadshow

Opět jsme uspořádali vánoční akci pro řidiče kamionu, kteří tankují na čerpacích stanicích EUROWAG.

Tato akce měla za úkol zpříjemnit řidičům předvánoční čas a nechat je chvilku odpočinout ve vánočním stanu a pochutnat si na občerstvení. Nechyběly ani drobné dárečky. Firma Eurowag tímto způsobem chce poděkovat všem, kteří v tomto období zaváží zboží pro celou Českou republiku. Řidiči si mohli chvilku odpočinout a vychutnat vánoční atmosféru ve vánočním stanu, který jako by vypadl z vánoční vesničky. Nechyběl krb, okno se zasněženou krajinou, vánoční dekorace a spousta světýlek. Ve fotokoutku si mohl každý, kdo chtěl, udělat fotku na památku tohoto krásného času. 

Samozřejmě jsme nezapomněli na občerstvení, které řidiče skutečně potěšilo. Aby také ne, servírovali jsme gulášovou polévku, bavorské a paprikové klobásy a samozřejmě vánoční cukroví. Pro zahřátí byly k dispozici káva a čaj a k občerstvení limonáda. Každý řidič si z akce odnesl drobný dárek ve formě vůně do auta, ponožek a pracovních rukavic. Spokojené úsměvy byly tou nejlepší odměnou.

 

No Christmas without you

 

Luxusní chill out zóna

 

Vánoční stan, mobiliář, výzdoba, světelné řetězy, catering-foodtruck, ohřívadla

 

Eurowag

 

Rozvadov
Praha – Modletice

 

6. - 7. 12. 2022

Chcete taky takovou akci?

ANO, chci!

A jak se akce líbila klientovi?

Eurowag - W.A.G. payment solutions a.s.

Zuzana O'Brien

Komunikace před akcí
Práce produkčního týmu na místě
Program
Technika
Jak jste se bavili na vaší akci?

Co se vám nejvíce líbilo?

Příprava akce s Martinem Žohou. Vše klapalo jak po másle. I když jsme akci spustili z naší strany na poslední chvíli. Vše jsme s Vámi stihli připravit včas, za což vám moc děkuji.

Co byste zlepšili?

Organizaci z naší strany :)