30 let firmy Evromat

Pro zaměstnance firmy Evromat jsme uspořádali pořádnou oslavu při příležitosti 30. výročí firmy. Celou akci jsme zajistili od začátku až do konce. Na místě byl náš svítící nábytek a ostatní mobiliář, zajistili jsme catering a také možnost degustace vína v hradním sklípku. Pro návštěvníky byl připraven bohatý zábavný program - show krásné dívky s motorovou pilou a soutěže v zatloukání hřebíků a přetahování lanem. Poté nastoupil známý silák Železný Zekon a předvedl svou chlapáckou show.
Zájemci i zájemkyně o pole dance si mohli vyzkoušet cviky na taneční tyči přímo na pódiu. Milovníci dobré hudby si poté užili vystoupení hudebních kapel Voice, AC/DS Revival a na závěr populární band Sto zvířat. Celým programem v malebném prostředí střekovského hradu zkušeně provázel moderátor. Po celou dobu akce se návštěvníci mohli vyfotit na památku ve vtipném fotokoutku.

Tato letní firemní akce se zkrátka povedla!

 

30 let firmy Evromat

 

Firemní večírek, oslava výročí firmy pro 600 návstěvníků

 

Kompletní produkce firemní akce, zajištění cateringu, mobiliáře i programu -  hudebního vystoupení, světelné show a moderátora.

 

hrad Střekov

 

Ústí nad Labem

 

17. 6.  2022

Chcete taky takovou akci?

ANO, chci!

A jak se akce líbila klientovi?

EVROmat a.s.

Klára Koulová

Komunikace před akcí
Práce produkčního týmu na místě
Program
Technika
Jak jste se bavili na vaší akci?

Co se vám nejvíce líbilo?

Všechno, perfektně zvládnutá organizace, splněno vše co jsme si přáli, rychlé reakce a perfektní řešení aktuálních situací. Jste borci !

Co byste zlepšili?

Wágrnerku :D. Ale to není chyba Dream Pro.