Nezávazná poptávka

30 let firmy Volkswagen Financial Services

Hlavním cílem oslavy výročí firmy bylo společné setkání zaměstnanců, při kterém se nejen dozvěděli aktuální informace od jednatelů společnosti, ale také se aktivně pobavili a odreagovali a zároveň podpořili týmového ducha. Celou akci jsme kompletně produkčně zajistili, od programu až po catering.Samozřejmě nechyběl ani narozeninový dort!

Tématem akce byla bodovaná soutěž Challenge race 4 elements, která zahrnovala výzvy různého druhu na zemi, ve vodě, se vzduchem i s ohněm. Zaměstnanci firmy byli rozděleni do soutěžních týmů a průběžně sbírali body při jednotlivých aktivitách. Návstěvníci si mohli vyzkoušet různé suchozemské hry jako například petangue, ping pong nebo plážový volejbal, shlédli ukázku mistrovství na horském kole a zkusili si také bodyzorbing. Pro odvážné byla možnost vyzkoušet si také chůzi po žhavých uhlících. Vodní živly se projížděly na paddleboardu a vrcholem celého závodu byla týmová soutěž dračích lodí. 

Po vyhlášení vítězů už byl nejvyšší čas na kulturní program. Hudební produkci zajišťovala živá kapela, po které nastoupil DJ, který zpříjemňoval atmosféru až do pozdních nočních hodin. V závěru akce diváci shlédli působivou fire show

 

30 let firmy Volkswagen Financial Services

 

Firemní výročí, oslava 30 let působení firmy

 

Kompletní organizace firemního eventu pro zaměstnance, 250 návštěvníků

 

Žluté lázně u Vltavy

 

Praha

 

16. 6.  2022

Chcete taky takovou akci?

ANO, chci!