Hydrogen days 2022

Mezinárodní konference o vodíkových technologiích Hydrogen days 2022 proběhla 23.-25. března 2022 a my měli tu čest pořádat tento významný kongres. Akademičtí pracovníci a reprezentatni státních institucí i soukromých společností z celého světa se sešli s ministrem zahraničních věcí a zástupci několika ambasád v Černínském paláci. V dalších dnech proběhla odborná část konference s panelovými diskuzemi v Comfort Hotel Prague City East. Největší pozornost věnovali návštěvníci autům s vodíkovým pohonem, které mohli na místě vyzkoušet.

 

Hydrogen Days 2022

 

Mezinárodní konference o vodíkových technologiích

 

konference s panelovými diskuzemi

 

Černínský palác
Comfort Hotel Prague City East

 

Praha

 

23.-25. března 2022

Chcete taky takovou akci?

ANO, chci!

A jak se akce líbila klientovi?

HYTEP (Česká vodíková technologická platforma)

Dagmar Elizabeth Tien

Komunikace před akcí
Práce produkčního týmu na místě
Program
Technika
Jak jste se bavili na vaší akci?

Co se vám nejvíce líbilo?

Flexibilní, vstřícná, profesionální spolupráce.

Co byste zlepšili?

Vzhledem, že vědecká konference byla pro vás v DreamPro výzvou bez předchozí zkušenosti. Zvládli jste to skvěle. Po této zkušenosti musíme příště vylepšit registrační systém pro vkládání abstraktů (aby obsahoval i jejich souhlasy s publikací prezentací po akci). Dále registrační systém pro účastníky tak, aby fungovaly automaticky i zálohové faktury po registraci mailem účastníkům.
Vzhledem k plánovanému příštímu ročníku s větším rozsahem zaměření akce, bych ráda měla vaši podporu v doporučení konceptu, komunikaci s naší PR agenturou, grafikem, vystavovateli.
Děkuji!