Rodinný den s Treves CZ

Společnost Treves CZ je uznávaným lídrem automobilového průmyslu v oblasti interiérů vozidel a akustických produktů a má zaměstance ve více než dvaceti zemích světa. Program tohoto rodinného dne byl tedy pojat jako „Cesta kolem světa“ – auto jako dopravní prostředek v každé zemi.
Cílem akce bylo zaměstnancům a dalším návštěvníkům předat myšlenku, že firma má silné a stabilní zázemí v celosvětové sféře a závod v Přestanově je jedním z důležitých firem v kraji. Výsledkem naší spolupráce byl zajímavý, netradiční, atraktivní a interaktivní program, který pobavil malé i velké. Sedli jsme si do auta a spolu s dětmi procestovali několik zemí světa na různých soutěžních stanovištích. Nechybělo malování na obličej, skákací atrakce, fotokoutek a také zajímavá exkurze do výrobní haly a laboratoří firmy. Celou akcí zkušeně provázela příjemná moderátorka Bára Dvorská

 

Rodinný den s Treves CZ

 

Family day pro zaměstnance firmy a jejich nejbližší.

 

Kompletní zajištění celé akce - technická produkce, doprovodný program, moderátor a DJ, mobiliář, nafukovací atrakce a workshopy pro děti.

 

Areál závodu Treves CZ

 

Přestanov

 

10. 9. 2022

Chcete taky takovou akci?

ANO, chci!

A jak se akce líbila klientovi?

Treves CZ

Anastasia Yuzova

Komunikace před akcí
Práce produkčního týmu na místě
Program
Technika
Jak jste se bavili na vaší akci?

Co se vám nejvíce líbilo?

komunikace s organizátory

Co byste zlepšili?

nic