Nezávazná poptávka

Nikolas Kara-kouzelník

Nikolas Kara-kouzelník

Působiště: celá ČR

Bydliště: Karviná

Nikolas Kara je často velmi žádán jako kouzelník i jako moderátor různých společenských akcí. Pro svůj jedinečný humor a originalitu se s ním nebudete nudit a Vaše akce dopadne na jedničku! Do moderování umí zapojit různá zábavná a zajímavá kouzla a pobavit tak diváky. Nuda s ním rozhodně nehrozí -  máte originálního moderátora 2v1, který navíc vykouzlí úsměv na tváři!

Nikolas se o kouzla začal zajímat již v dětství, jeho mentorem a učitelem se stal populární kouzelník Pavel Kožíšek. Kouzlil nebo moderoval pro velké firmy (Generali, Cherry Tour), známé osobnosti (Zdeněk Troška, Lucie Bílá, Honza Musil, Vláďa Hron) i média (TV Polar, Deník, ČRO Ostrava, Rádio Blaník, Česká televize) a je  mezi pořadateli velmi oblíben.

Vystupuje všude na území ČR a SK.

Nabídka jednotlivých programů:

Exkluzivní mikromagie

Nikolas kouzlí přímo s diváky v jejich těsné blízkosti a diváci tak mají větší prožitek z kouzel (kouzla s kartami, mincemi, bankovkami a další). Ukáže vám kouzla, která nepředvádí žádný jiný kouzelník a Vy nebudete věřit vlastním očím!

Jevištní vystoupení

Délka: 45 min. Nikolas předvádí zábavná kouzla na pódiu a diváky do nich aktivně zapojuje. Na začátku si s Vámi zahraje Skořápky se třemi velkými kartami, poté si s Vámi zahraje hru s bankovkou a rohlíky nebo nějaké dámě ,,ukradne" podprsenku :-).

Kouzelník na svatbu

Délka: 20 minut. Nikolas představí svůj krátký program všem svatebčanům a když se jdou novomanželé fotit, Nikolas dělá svou exkluzivní mikromagii mezi svatebními hosty.

Mizení a objevování VIP hostů

Nikolas také často spolupracuje s různými umělci českého showbyznysu, takže je možné požádat o představení s jejich účastí. Vznikají tak velmi vtipné situace a lidé se mohou ,,potrhat" smíchy. (Zdeněk Troška, Lucie Navrátilová, Slávek Boura, Libor Baselides, Jarek Šimek, Lucie Bílá a další...)

Akce na klíč a kouzla s reklamními předměty

Nikolas Vám udělá kouzla a show přímo na míru, kdy bude kouzlit s Vašími výrobky a reklamními předměty.

 

Reference:

Generali Český Těšín, Joma Kemp, CHerry Tour, Tv Polar, Radio Blaník, Český rozhlas Ostrava, Český rozhlas Vysočina, Český rozhlas Hradec Králové, Medela OPS, Senior park, Stonava, Obec Vír, Třinecké adventní podvečery, Zájezd Honzy Musila, TJ Unie Hlubina, Moravskoslezký kraj, Zámek Fryštát, Ostrava Mariánské hory a Hulváky, Albrechtova střední škola Český Těšín, Zš Albrechtice, S.O.S. Karviná, Deník, Spolek Tulipán, MÚSS Klášterec nad Ohří, Divadlo kouzel Pavla Kožíška, Slivkafé Karviná, Městská knihovna Havířov.

 

Tento umělec je vhodný na tyto typy akcí:
Family day Firemní ples Firemní večírek Promo akce Svatby Teambuilding Vánoční večírek Výročí firmy