Nezávazná poptávka

ANED - zábavné soutěže a hry

ANED - zábavné soutěže a hry

Působiště: celá ČR

Bydliště: Praha

Nabídka zábavných her pro Vaše akce. Vaši hosté si mohou zasoutěžit si v obdobách známých televizních soutěží. Každou hru lze přizpůsobit konkrétnímu klientovi. Široká nabídka těchto her pro malé komorní akce i velké eventy s několika stovkami hostů. Kvízové otázky je možno připravit na míru podle požadavků každého zadavatele.

 

Soutěžní hry a kvízy

Chcete zpestřit vaše online meetingy zábavnými soutěžemi pro jednotlivce i týmy? Můžeme dodat specializovaný počítačový program, který umožňují interaktivní zapojení i několika stovek účastníků najednou. Lze však připravit i klasický offline kvízový večer a zábava na firemním večírku může začít. 

Máme rádi...

Obdoba oblíbené soutěžní hry Máme rádi Česko je vhodná pro všechny typy akcí. Ideální soutěž pro týmové klání! Kombinace smyslových her (postřeh, pamět', rychlost) s hádankami, puzzle, malováním na iPadu nebo tipováním výsledků. Lze připravit sadu vlastních otázek na téma zadané klientem, například o vaší firmě, zaměstancích atd. 

Videostop

Na vaší akci  si můžete zahrát i oblíbenou soutěžní hru, jež prověří znalost filmů u vašich hostů. Lze hádat názvy filmových děl, poznávat filmovou hudbu, slavné herce, doplňovat filmové hlášky. Ideální večerní zábava pro firemní akci malých i větších skupin. Nabízíme také mezinárodní verze soutěže včetně moderování v angličtině.

Chcete být milionářem

Populární soutěžní hra upravená pro týmy/stoly, která je použitelná při zábavných večerech pro několik desítek soutěžících, ale i pro velké galavečeře se stovkami účastníků. Typická rafika, hudební a zvukové podkresy a stejně charismatický moderátor, který dokáže vybudovat napětí i pobavit je součástí celé akce. Otázky v soutěži mohou být předem připravené podle tématu večera nebo požadavků klienta.

Bingo

Rychlá jednoduchá hra, kterou je možné během večera několikrát opakovat. Díky elektronickému losovacímu systému je možné místo tradičních čísel losovat i  tématicky zaměřená slova nebo jména, takže je možné celou hru individuálně přizpůsobit každému klientovi na míru.

Laserová střelnice

Elektronická soutěžní hra s laserovou zbraní a množstvím různých disciplín. Střelba na terč, olympijský trap, myslivecké disciplíny a další. Ideální jako doplňková aktivita na zábavných večerech. Nenáročné na prostor. Kompletní dodávka na klíč včetně obsluhy.

 

 

Tento umělec je vhodný na tyto typy akcí:
Family day Firemní ples Firemní večírek Maturitní ples Městské slavnosti Oslava narozenin Promo akce Teambuilding Vánoční večírek Výročí firmy