Bublinová show Kubula

Působiště: celá ČR

Sháníte úžasné představení, které nadchne tříletou holčičku i dospělého chlapa? Máme pro vás profesionální bublinovou show. 

Bublinář Kubula Vám předvede překrásné triky a kouzla z mýdlových bublin. Uvidíte například nádhernou bublinovou krychli, nebo věšteckou bublinovou kouli. Nejzlobivějšího malého diváka, pana ředitele či starostu zavře Kubula do obří bubliny!
Vystoupení je provázeno překrásnou hudbou a humorným slovním doprovodem.

Délka představení je 15 - 20 minut. Uvnitř probíhá představení na nepromokavé plachtě, venku probíhá představení v party stanu krytém proti větru. 

Nemusíte zvlášť zvát malíře na obličej, balónkáře či třeba provazochodce. Kubula se svým animátorským týmem vše zajistí! Objednejte si také:

  • Bublinový workshop

Výborný workshop, na kterém si účastníci akce vyzkouší jaké je to být bublinářem. Po celou dobu bude k dispozici speciální bublinářské náčiní a kapalina

  • Modelování z balónků

Pejsek, kočička, zajíček nebo snad papoušek z balónku? Pro nás žádný problém. Modelování z balónků má tu výhodu, že si každý účastník něco odnese na památku.

  • Malování na obličej

Tygr, Spiderman nebo jednorožec? Všechny tyto populátní malůvky zvládne Kubula tak rychle, že fronta na malování mizí před očima!

  • Tetování AIRBRUSH

Pořádná dětská kérka, která vydrží dlouho? To je AIRBRUSH! Velký výběr z nejrůznějších šablon udělá z účastníků akce pořádně pokérované drsňáky.

  • Provazochodectví

Kubula je vlastníkem profesionálního slack-line lana na provazochodectví. Zde si děti mohou vyzkoušet jaké je to být provazochodcem.

Tento umělec je vhodný na tyto typy akcí:
Dětský den Family day Firemní večírek Městské slavnosti Městské slavnosti Svatby Výročí firmy

Akce které měly koule

Rodinný den s Treves CZ

Rodinný den s Treves CZ

Rodinný den pro zaměstnance firmy Treves CZ

Aperam vánoční večírek

Aperam vánoční večírek

Vánoční večírek pro společnost Aperam ve stylu osmdesátek.