Bublinová show Kubula

Působiště: celá ČR

Sháníte úžasné představení, které nadchne tříletou holčičku i dospělého chlapa? Máme pro vás profesionální bublinovou show. 

Bublinář Kubula Vám předvede překrásné triky a kouzla z mýdlových bublin. Uvidíte například nádhernou bublinovou krychli, nebo věšteckou bublinovou kouli. Nejzlobivějšího malého diváka, pana ředitele či starostu zavře Kubula do obří bubliny!
Vystoupení je provázeno překrásnou hudbou a humorným slovním doprovodem.

Délka představení je 15 - 20 minut. Uvnitř probíhá představení na nepromokavé plachtě, venku probíhá představení v party stanu krytém proti větru. 

Nemusíte zvlášť zvát malíře na obličej, balónkáře či třeba provazochodce. Kubula se svým animátorským týmem vše zajistí! Objednejte si také:

  • Bublinový workshop

Výborný workshop, na kterém si účastníci akce vyzkouší jaké je to být bublinářem. Po celou dobu bude k dispozici speciální bublinářské náčiní a kapalina

  • Modelování z balónků

Pejsek, kočička, zajíček nebo snad papoušek z balónku? Pro nás žádný problém. Modelování z balónků má tu výhodu, že si každý účastník něco odnese na památku.

  • Malování na obličej

Tygr, Spiderman nebo jednorožec? Všechny tyto populátní malůvky zvládne Kubula tak rychle, že fronta na malování mizí před očima!

  • Tetování AIRBRUSH

Pořádná dětská kérka, která vydrží dlouho? To je AIRBRUSH! Velký výběr z nejrůznějších šablon udělá z účastníků akce pořádně pokérované drsňáky.

  • Provazochodectví

Kubula je vlastníkem profesionálního slack-line lana na provazochodectví. Zde si děti mohou vyzkoušet jaké je to být provazochodcem.

Tento umělec je vhodný na tyto typy akcí:
Dětský den Family day Firemní večírek Městské slavnosti Městské slavnosti Svatby Výročí firmy

Akce které měly koule

Vánoční večírek Centropol

Vánoční večírek Centropol

Vánoční večírek společnosti Centropol pro 200 lidí.

Grand Opening Jungheinrich

Grand Opening Jungheinrich

Společnost Jungheinrich otevírá novou pobočku a my jsme u toho nemohli chybět!