Výroba předmětů z kůže

Působiště: Praha

Zkuste na chvíli myslet jinak. Brašnářství Tlustý jako jediné v Praze pořádá workshopy na výrobu předmětů z kůže. Zkuste si vyrobit vlastní opasek, řemínek k hodinkám, zápisník či kabelku nebo batoh z pravé kůže. 
Ruční práce a zpracování materiálu s pomocí původních baťovských strojů s nezaměnitelnou vůní kůže vytváří atmosféru, kterou jinde nenajdete.Vyměňte počítač za řemeslo a vyzkoušejte si, co obnáší výroba kožených výrobků.


Program zahrnuje ukázku chodu dílny, provozu krásných historických strojů, ale zejména vlastní práci na některém z kožených výrobků. Odnesete si tak domů jedinečný kus vyrobený z kvalitního materiálu, který vám vydrží věky. Tento workshop je určen pro široké spektrum klientů a je pořádán v dílně v Praze-Vršovicích, ale pro Vaši akci lze nabídnout i mobilní dílnu. Součástí workshopů je malé občerstvení v podobě domácí bábovky a pomerančové šťávy. 

Tento umělec je vhodný na tyto typy akcí:
Firemní večírek Městské slavnosti Městské slavnosti Narozeniny Oslava narozenin Oslava narozenin Pivní slavnosti Promo akce Speciální dny Teambuilding Výročí firmy

Akce které měly koule

Klientský večer Raiffeisen Bank

Klientský večer Raiffeisen Bank

Na hradě Střekov se děly věci. Uspořádali jsme zde klientský večer pro společnost Raiffeisen Bank ve velkém stylu.

Online degustace vína pro Savencia

Online degustace vína pro Savencia

I když jsme stále omezeni v osobním setkávání, nedáváme Covidu šanci vás nechat bez zábavy!