Nezávazná poptávka

Výroba předmětů z kůže

Výroba předmětů z kůže

Působiště: Praha

Zkuste na chvíli myslet jinak. Brašnářství Tlustý jako jediné v Praze pořádá workshopy na výrobu předmětů z kůže. Zkuste si vyrobit vlastní opasek, řemínek k hodinkám, zápisník či kabelku nebo batoh z pravé kůže. 
Ruční práce a zpracování materiálu s pomocí původních baťovských strojů s nezaměnitelnou vůní kůže vytváří atmosféru, kterou jinde nenajdete.Vyměňte počítač za řemeslo a vyzkoušejte si, co obnáší výroba kožených výrobků.


Program zahrnuje ukázku chodu dílny, provozu krásných historických strojů, ale zejména vlastní práci na některém z kožených výrobků. Odnesete si tak domů jedinečný kus vyrobený z kvalitního materiálu, který vám vydrží věky. Tento workshop je určen pro široké spektrum klientů a je pořádán v dílně v Praze-Vršovicích, ale pro Vaši akci lze nabídnout i mobilní dílnu. Součástí workshopů je malé občerstvení v podobě domácí bábovky a pomerančové šťávy. 

Tento umělec je vhodný na tyto typy akcí:
Firemní večírek Městské slavnosti Městské slavnosti Narozeniny Oslava narozenin Oslava narozenin Pivní slavnosti Promo akce Speciální dny Teambuilding Výročí firmy