Výroba předmětů z kůže

Působiště: Praha

Zkuste na chvíli myslet jinak. Brašnářství Tlustý jako jediné v Praze pořádá workshopy na výrobu předmětů z kůže. Zkuste si vyrobit vlastní opasek, řemínek k hodinkám, zápisník či kabelku nebo batoh z pravé kůže. 
Ruční práce a zpracování materiálu s pomocí původních baťovských strojů s nezaměnitelnou vůní kůže vytváří atmosféru, kterou jinde nenajdete.Vyměňte počítač za řemeslo a vyzkoušejte si, co obnáší výroba kožených výrobků.


Program zahrnuje ukázku chodu dílny, provozu krásných historických strojů, ale zejména vlastní práci na některém z kožených výrobků. Odnesete si tak domů jedinečný kus vyrobený z kvalitního materiálu, který vám vydrží věky. Tento workshop je určen pro široké spektrum klientů a je pořádán v dílně v Praze-Vršovicích, ale pro Vaši akci lze nabídnout i mobilní dílnu. Součástí workshopů je malé občerstvení v podobě domácí bábovky a pomerančové šťávy. 

Tento umělec je vhodný na tyto typy akcí:
Firemní večírek, Halloween, Městské slavnosti, Městské slavnosti, Narozeniny, Oslava narozenin, Oslava narozenin, Pivní slavnosti, Promo akce, Speciální dny, Teambuilding, Vánoční večírek 2020, Vánoční večírek 2020, Výročí firmy

Akce které měly koule

Letní biják

Letní biják

Letní biják je za námi. Pod širým nebem a se sklenkou v ruce si návštěvníci užívali promítání filmu 3Bobule.

Auto Horejsek Road Show  - Litoměřice

Auto Horejsek Road Show - Litoměřice

Konec září patřil Auto Horejsek Road Show a MTB Tour České středohoří.