Výroba předmětů z kůže

Působiště: Praha

Zkuste na chvíli myslet jinak. Brašnářství Tlustý jako jediné v Praze pořádá workshopy na výrobu předmětů z kůže. Zkuste si vyrobit vlastní opasek, řemínek k hodinkám, zápisník či kabelku nebo batoh z pravé kůže. 
Ruční práce a zpracování materiálu s pomocí původních baťovských strojů s nezaměnitelnou vůní kůže vytváří atmosféru, kterou jinde nenajdete.Vyměňte počítač za řemeslo a vyzkoušejte si, co obnáší výroba kožených výrobků.


Program zahrnuje ukázku chodu dílny, provozu krásných historických strojů, ale zejména vlastní práci na některém z kožených výrobků. Odnesete si tak domů jedinečný kus vyrobený z kvalitního materiálu, který vám vydrží věky. Tento workshop je určen pro široké spektrum klientů a je pořádán v dílně v Praze-Vršovicích, ale pro Vaši akci lze nabídnout i mobilní dílnu. Součástí workshopů je malé občerstvení v podobě domácí bábovky a pomerančové šťávy. 

Tento umělec je vhodný na tyto typy akcí:
Firemní večírek, Městské slavnosti, Městské slavnosti, Narozeniny, Oslava narozenin, Oslava narozenin, Pivní slavnosti, Promo akce, Speciální dny, Teambuilding, Vánoční večírek 2020, Výročí firmy

Akce které měly koule

Amazon - Na jedné lodi

Amazon - Na jedné lodi

Pro zaměstnance spol. Amazon a jejich rodinné příslušníky jsme uspořádali Letní party s podtitulem „Na jedné lodi“.

Auto Horejsek Road Show  - Litoměřice

Auto Horejsek Road Show - Litoměřice

Konec září patřil Auto Horejsek Road Show a MTB Tour České středohoří.