Muzikálová show Divadla Kalich

Působiště: Praha

Divadlo Kalich se řadí už mnoho let mezi pět nejnavštěvovanějších divadelních scén v České republice a na první místo mezi soukromými divadly. Na základě požadavků našich diváků jsme vytvořili zájezdovou show složenou z muzikálových čísel, které zároveň uvádíme na eventech i dalších společenských akcích, například plesy, maturitní večírky apod. a vždy vytvoří skvělou atmosféru.

Účinkujícími jsou největší muzikálové osobnosti posledních let, např. Jan Kříž (držitel Ceny Thálie za nejlepší herecký výkon v letech 2012 a 2015), Roman Tomeš, Míša Tomešová, Marie Křížová, Zbyněk Fric a mnoho dalších umělců, kteří jsou dlouholetými muzikálovými hvězdami našeho divadla. 

Show jsme schopni v délce i obsahu zcela přizpůsobit představám vašich klientů. Můžeme tedy připravit vystoupení v délce od 20 minut až po celovečerní program. Čísla z různých muzikálů je možné volně kombinovat a umělci mohou vystoupit jak v kostýmech, tak v civilu.

 

  • POMÁDA

Legendární rock n‘ rollové hity v jediném originálním licencovaném provedení těch nejlepších mladých umělců. Show, která vaši společnost zvedne ze židlí! Co je víc než Letní láska?!

  • HOREČKA SOBOTNÍ NOCI

Největší disko hity legendárních Bee Gees dostanou na parket každého vašeho hosta! S touto show zkrátka a dobře... Stayin‘ Alive!

  • OSMÝ SVĚTADÍL

Nadčasové hity legendární československé kapely Elán v novém hudebním aranžmá zasáhnou emoce všech přítomných bez rozdílu věku! Návždy sa zachová, v pameti…

  • ELVIS PRESLEY / SRDCOVÝ KRÁL

Podmanivé hity z muzikálu Srdcový král potěší nejen milovníky nestárnoucích melodií. Přesvědčte se, že Elvis stále žije!

  • VLASY/HAIR

Nechte se unést jedinečným nábojem písní z muzikálu, který celosvětově proslavilo legendární filmové zpracování Miloše Formana. Nechte prostoupit Váš večírek sluncem! Let the sunshine in!

  • VODA NAD VODOU

Nový hitmuzikál s písněmi skupiny Elán, které jsme všichni slyšeli tisíc a jedenkrát.

Tento umělec je vhodný na tyto typy akcí:
Firemní ples Firemní večírek Grand opening Halloween Maturitní ples Městské slavnosti Městské slavnosti Promo akce Svátky a významné dny Výročí firmy

Akce které měly koule

Rodinný den Emco

Rodinný den Emco

Uspořádali jsme rodinný den pro společnost Emco, který se odehrával za příznivého počasí

Amazon teambuilding 2023

Amazon teambuilding 2023

Zaměstnanci společnosti Amazon si užili odpoledne plné soutěží a zábavy.