Nezávazná poptávka

Muzikálová show Divadla Kalich

Muzikálová show Divadla Kalich

Působiště: Praha

Divadlo Kalich se řadí už mnoho let mezi pět nejnavštěvovanějších divadelních scén v České republice a na první místo mezi soukromými divadly. Na základě požadavků našich diváků jsme vytvořili zájezdovou show složenou z muzikálových čísel, které zároveň uvádíme na eventech i dalších společenských akcích, například plesy, maturitní večírky apod. a vždy vytvoří skvělou atmosféru.

Účinkujícími jsou největší muzikálové osobnosti posledních let, např. Jan Kříž (držitel Ceny Thálie za nejlepší herecký výkon v letech 2012 a 2015), Roman Tomeš, Míša Tomešová, Marie Křížová, Zbyněk Fric a mnoho dalších umělců, kteří jsou dlouholetými muzikálovými hvězdami našeho divadla. 

Show jsme schopni v délce i obsahu zcela přizpůsobit představám vašich klientů. Můžeme tedy připravit vystoupení v délce od 20 minut až po celovečerní program. Čísla z různých muzikálů je možné volně kombinovat a umělci mohou vystoupit jak v kostýmech, tak v civilu.

 

  • POMÁDA

Legendární rock n‘ rollové hity v jediném originálním licencovaném provedení těch nejlepších mladých umělců. Show, která vaši společnost zvedne ze židlí! Co je víc než Letní láska?!

  • HOREČKA SOBOTNÍ NOCI

Největší disko hity legendárních Bee Gees dostanou na parket každého vašeho hosta! S touto show zkrátka a dobře... Stayin‘ Alive!

  • OSMÝ SVĚTADÍL

Nadčasové hity legendární československé kapely Elán v novém hudebním aranžmá zasáhnou emoce všech přítomných bez rozdílu věku! Návždy sa zachová, v pameti…

  • ELVIS PRESLEY / SRDCOVÝ KRÁL

Podmanivé hity z muzikálu Srdcový král potěší nejen milovníky nestárnoucích melodií. Přesvědčte se, že Elvis stále žije!

  • VLASY/HAIR

Nechte se unést jedinečným nábojem písní z muzikálu, který celosvětově proslavilo legendární filmové zpracování Miloše Formana. Nechte prostoupit Váš večírek sluncem! Let the sunshine in!

  • VODA NAD VODOU

Nový hitmuzikál s písněmi skupiny Elán, které jsme všichni slyšeli tisíc a jedenkrát.

Tento umělec je vhodný na tyto typy akcí:
Firemní ples Firemní večírek Grand opening Halloween Maturitní ples Městské slavnosti Městské slavnosti Promo akce Svátky a významné dny Výročí firmy