Trial Show

Působiště: ČR

Bydliště: Tehov

Největší a nejúspěšnější středoevropský tým se zaměřením na TRIAL disciplíny, které jsou především o překonávání překážek. Zábavnou formou jsou pak předváděny v této show. Specializují se na TRIAL horská kola i malé speciály,  motorkový TRIAL, ale i, MTB Enduro. Exhibici zvládají prostě na všem co má řidítka a to jak venku, tak uvnitř, bez omezení typem povrchu.

Workshopy pro děti i dospělé spočívají ve výuce, či testování bezpečné jízdy na horském či přímo trialovém kole. K dispozici je připravena překážková dráha. Zájemce lze proškolit v základech techniky jízdy na kole, včetně bezpečnostních pravidel, výkladu o vybavení, či v náročnějších prvcích pro zkušené jezdce.

Exhibice samotná probíhá v podobě jednoho či více vstupů o délce 5-30min. Jezdci show moderují, předvádí triky na zemi i na připravených překážkách a zapojují dobrovolníky z publika jako živé překážky či soutěžící.

Mobilní parky máme k dispozici rovnou tři a to pro kola i motorky. Dva jsou určeny pro venkovní použití a jeden rozkládací je pak určen i k vnitřnímu použití na plesech, indoor soutěžích či slavnostech.

Hlavními jezdci našeho týmu jsou: mnohonásobný mistr světa a Guiness rekordman Martin Šimůnek, 10x mistr republiky a český rekordman ve skocích na kole Vlastislav Kabeláč Čiháček, kterého můžete znát z TV obrazovky pořadu BIKESALON, nebo Marek Tryner a Lukáš Valný jako vítězové českého poháru. Součástí týmu jsou i kluci a holky z klubu MTB & TRIAL MRAVENIŠTĚ Říčany. O motocyklové exhibice se postará mistr republiky Dalibor Šulc.

Tento umělec je vhodný na tyto typy akcí:
Dětské dílny, Dětský den, Family day, Halloween, Městské slavnosti, Městské slavnosti, Promo akce, Teambuilding, Vánoční večírek 2020, Výročí firmy

Akce které měly koule

770 let královského města Ústí nad Labem

770 let královského města Ústí nad Labem

770 let královského města Ústí nad Labem si zaslouží pořádnou oslavu. Jak jinak než přímo velkolepou.

Vyhlášení Obchodního roku 2018 - Kooperativa

Vyhlášení Obchodního roku 2018 - Kooperativa

Pro společnost Kooperativa pojišťovna, a.s. uspořádali v pražském klubu La Loca „Vyhodnocení Obchodního roku 2018“ spojené s večírkem ve stylu Bohemian Rhapsody.