Nezávazná poptávka

Trial Show

Trial Show

Působiště: ČR

Bydliště: Tehov

Největší a nejúspěšnější středoevropský tým se zaměřením na TRIAL disciplíny, které jsou především o překonávání překážek. Zábavnou formou jsou pak předváděny v této show. Specializují se na TRIAL horská kola i malé speciály,  motorkový TRIAL, ale i, MTB Enduro. Exhibici zvládají prostě na všem co má řidítka a to jak venku, tak uvnitř, bez omezení typem povrchu.

Workshopy pro děti i dospělé spočívají ve výuce, či testování bezpečné jízdy na horském či přímo trialovém kole. K dispozici je připravena překážková dráha. Zájemce lze proškolit v základech techniky jízdy na kole, včetně bezpečnostních pravidel, výkladu o vybavení, či v náročnějších prvcích pro zkušené jezdce.

Exhibice samotná probíhá v podobě jednoho či více vstupů o délce 5-30min. Jezdci show moderují, předvádí triky na zemi i na připravených překážkách a zapojují dobrovolníky z publika jako živé překážky či soutěžící.

Mobilní parky máme k dispozici rovnou tři a to pro kola i motorky. Dva jsou určeny pro venkovní použití a jeden rozkládací je pak určen i k vnitřnímu použití na plesech, indoor soutěžích či slavnostech.

Hlavními jezdci našeho týmu jsou: mnohonásobný mistr světa a Guiness rekordman Martin Šimůnek, 10x mistr republiky a český rekordman ve skocích na kole Vlastislav Kabeláč Čiháček, kterého můžete znát z TV obrazovky pořadu BIKESALON, nebo Marek Tryner a Lukáš Valný jako vítězové českého poháru. Součástí týmu jsou i kluci a holky z klubu MTB & TRIAL MRAVENIŠTĚ Říčany. O motocyklové exhibice se postará mistr republiky Dalibor Šulc.

Tento umělec je vhodný na tyto typy akcí:
Dětský den Family day Městské slavnosti Městské slavnosti Promo akce Teambuilding Výročí firmy