Nezávazná poptávka

Hula hoop LED show a FIRE show

Hula hoop LED show a FIRE show

Působiště: Praha/Hynčice

Bydliště: Praha/Broumov (54983)

LED SHOW: Elegantní taneční podání a výkonné světelné LED kruhy, které zanechávají světelné stopy ve tmě. Nádherné noční vystoupení na Vaši událost, která se tak stane nezapomenutelnou. Extrémně svítivé kruhy s obrázkovými vizuálními efekty ohromí každého diváka a zanechají Vaše publikum v údivu.

Smyslný tanec spolu s vířícím kostýmem, nekonečnými otočkami a akrobatickými prvky, které jsou v dokonalé rovnováze propojeny s hudbou tak, aby byl zážitek opravdu nezapomenutelný. High-tech kruhy, které zanechávají stopy ve tmě, vytváří nádhernou podívanou samy o sobě a činí tak vystoupení ještě magičtější a jako celek dokonalý.

Ráda Vám show přizpůsobím na libovolnou hudbu a téma. Kruhy jsou programovatelné, takže je možné do nich zakomponovat vlastní obrázek či logo, kterým ohromíte publikum.

FIRE SHOW: Smyslný tanec v ohnivém víru, nekonečné otočky a akrobatické prvky jsou dokonale zakomponovány do hudby.

V kombinaci s obručí, která má 5 hořáku po obvodu, činí výkon ještě více magickým. Vlastním veškeré vybavení pro tuto show a vím, jak show dělat bezpečně. Ohnivý tanec je možný i uvnitř, pokud jsou splněny bezpečnostní požadavky. Kontaktujte mě a můžeme záležitost dále prodiskutovat.

Poskytuji také možnost workshopů pro děti a dospělé na akce veškerého typu. Ideální na festivaly a letní venkovní akce.

Tento umělec je vhodný na tyto typy akcí:
Firemní ples Firemní večírek Maturitní ples Městské slavnosti Pálení čarodějnic Vánoční večírek