Nezávazná poptávka

Magnis Fire & Light Performance

Magnis Fire & Light Performance

Působiště: celá ČR

Bydliště: Třebíč

Pro letošní ohnivou sezónu jsme si připravili novou show s názvem Phoenix, která je 12 minut dlouhá. Za bezmála čtvrt hodinu uslyšíte 8 rytmických písní v kombinaci s tancem a rychlou, synchronizovanou choreografií. Také jsme do naší show přidali speciální ohnivé a pyrotechnické prvky pro lepší efekt jako je například titanový prach a vysoce hořlavý pyl Lycopodium.

Pořádáte svatbu? I pro tuto příležitost máme jedinečnou nabídku. Naše ohnivé srdce vytvoří z vašeho večera jedinečný a nezapomenutelný zážitek. Zapomeňte na obyčejné fotky a mějte originální svatební snímky u planoucího srdce.

"S námi se nespálíte..."

Pro milovníky lightshow nabízíme jedinečný zážitek z naší nové sestavy s názvem Light swing. Jak už z názvu vypovídá, show je nabitá svižnou swing hudbou, která nenechá nikoho v klidu sedět. V kombinaci s rychlým tancem a světly naprogramovanými na milisekundy přesně do rytmu hudby zažijete neopakovatelný zážitek.

Tento umělec je vhodný na tyto typy akcí:
Firemní ples Firemní večírek Grand opening Halloween Maturitní ples Městské slavnosti Městské slavnosti Pálení čarodějnic Promo akce Svatby Svátky a významné dny Vánoční večírek Výročí firmy