Nezávazná poptávka

Vox Luminas - Světelná a ohnivá show, která vás baví

Vox Luminas - Světelná a ohnivá show, která vás baví

Působiště: ČR

Bydliště: Litoměřice

Vox Luminas je dívčí skupina, která se primárně věnuje světelnému a ohnivému žonglování doprovázenému tancem. Působí již od roku 2012, přičemž prošla mnoha změnami, než se dostala do dnešní sestavy. Každý rok navštíví několik mezinárodních festivalů v ČR. Dále se věnuje organizaci kurzů tance a žonglování pro děti i širokou veřejnost a pořádá dětský festival ohně a pohybu Incendio. V současné době má skupina 6 stálých členů a 2 externisty.

 

Unique show TIME

Ohnivá a světelná show tvořící myšlenku samotného času. Show představuje dvě skupiny světla a ohně, kdy každá z nich představuje určitý typ času. Někdy je čas příjemný, krásný, světlý, někdy vás ale dokáže překvapit a je rychlý, drsný a temný. Závěr show je pak spojení obou typů času v jedno, pomocí mnoha pyrotechnických efektůve spojení s živým zpěvem. Zpěvačka doprovází tanečnice přímo na parketu v unikátní choreografii. Lze objednat i bez zpěvu.

Čas: 8 minut

 

Abba show

Kdo by neznal známou hudební skupinu Abba. I my jsme se nechaly inspirovat a na přání jsme vytvořily krátkou ohnivou show v rytmu nestárnoucích melodií skupiny Abba, které Vás přinutí zavzpomínat na staré časy. Lze udělat i světelnou verzi. Do show je možné zakomponovat visual poi, do kterých se dá naprogramovat jakékoliv logo, textové i grafické sdělení. To pak bude zobrazeno během show, přímo v rukou účinkujících.

Čas: 5 minut

 

Classic duo

Show postavená podobně jako Abba, s neutrálně zvolenými písničkami od Bruna Marse, Lidnsey Stirling nebo jazzovou instrumentální hudbou. Show je složená z předmětů vějíře, poi a tyče. Do show je možné zakomponovat visual poi, do kterých se dá naprogramovat jakékoliv logo, textové i grafické sdělení. To pak bude zobrazeno během show, přímo v rukou účinkujících.

Čas: 5 minut

 

Každoroční tématické akce

Ohnivá show, jež našla oblibu především při příležitostech jako pálení čarodějnic nebo Halloween.  Kostýmy, líčení, ohnivé prvky a vhodně zvolená hudba vás doslova uchvátí. Nabízíme i možnost zapojení pyrotechniky - barevných dýmovnic a výbuchů. Tuto show lze upravit i pro Mikulášskou akci.

Čas: 6-8 minut

 

Pohádková show (dětská)

Jak zní název, tato show je věnovaná pro naše nejmenší, jsou jim uzpůsobené i kostýmy a hudba. Ta je většnou vybíraná v duchu aktuálních pohádek, které děti milují. Kostýmy lze řešit situačně, standartně máme na sobě barevné tylové sukně a trikoty, nemáme však problém se obléknout i do jiných pohádkových kostýmů.

Čas: 5-6 minut

 

Classic fire/lightshow

Choreografie bez určitého tématu, která se hodí na každou akci. Jedná se o směs písniček poskládaných dle vhodnosti nástrojů. Používáme vějíře, poiky, tyče či pyrotechniku nebo grafické světlo (možnost promítání loga firmy).

Čas: 6 minut

 

Sólo

Nově nabízíme i možnost příjezdu jedné naší členky, která na požádání je schopná udělat pro vás show v tématu akce a to včetně kostýmů. K realizaci je však nutná konzultace předem.

Čas: max. do 6 minut

 

Tématické show

Provádíme na přání klienta v určitém tématu i s kostýmy.

Show k mání pro rok 2019-2020:

•   Cesta kolem světa (duo-trio, 7 minut)

•   Kouzelní tvorové (inspirováno Harrym Potterem) (3-6 členek, 7-12 minut)

•   Bohemia rhapsody (na požádání) (3-6 členek, 7 minut)

 

Workshopy

Kurzy žonglování nabízíme pro náčiní tyče a poi. Jsme schopné přijet na vaší akci a být tam s prezentací celou dobu akce nebo jen jednorázově poskytnout krátký workshop. Časy jsou upravené tak, aby to sám lektor zvládl, točit a učit zároveň je velmi náročné.

Tento umělec je vhodný na tyto typy akcí:
Family day Firemní večírek Vánoční večírek