Vox Luminas - Světelná a ohnivá show, která vás baví

Působiště: ČR

Bydliště: Litoměřice

Vox Luminas je dívčí skupina, která se primárně věnuje světelnému a ohnivému žonglování doprovázenému tancem. Působí již od roku 2012, přičemž prošla mnoha změnami, než se dostala do dnešní sestavy. Každý rok navštíví několik mezinárodních festivalů v ČR. Dále se věnuje organizaci kurzů tance a žonglování pro děti i širokou veřejnost a pořádá dětský festival ohně a pohybu Incendio. V současné době má skupina 6 stálých členů a 2 externisty.

 

Unique show TIME

Ohnivá a světelná show tvořící myšlenku samotného času. Show představuje dvě skupiny světla a ohně, kdy každá z nich představuje určitý typ času. Někdy je čas příjemný, krásný, světlý, někdy vás ale dokáže překvapit a je rychlý, drsný a temný. Závěr show je pak spojení obou typů času v jedno, pomocí mnoha pyrotechnických efektůve spojení s živým zpěvem. Zpěvačka doprovází tanečnice přímo na parketu v unikátní choreografii. Lze objednat i bez zpěvu.

Čas: 8 minut

 

Abba show

Kdo by neznal známou hudební skupinu Abba. I my jsme se nechaly inspirovat a na přání jsme vytvořily krátkou ohnivou show v rytmu nestárnoucích melodií skupiny Abba, které Vás přinutí zavzpomínat na staré časy. Lze udělat i světelnou verzi. Do show je možné zakomponovat visual poi, do kterých se dá naprogramovat jakékoliv logo, textové i grafické sdělení. To pak bude zobrazeno během show, přímo v rukou účinkujících.

Čas: 5 minut

 

Classic duo

Show postavená podobně jako Abba, s neutrálně zvolenými písničkami od Bruna Marse, Lidnsey Stirling nebo jazzovou instrumentální hudbou. Show je složená z předmětů vějíře, poi a tyče. Do show je možné zakomponovat visual poi, do kterých se dá naprogramovat jakékoliv logo, textové i grafické sdělení. To pak bude zobrazeno během show, přímo v rukou účinkujících.

Čas: 5 minut

 

Každoroční tématické akce

Ohnivá show, jež našla oblibu především při příležitostech jako pálení čarodějnic nebo Halloween.  Kostýmy, líčení, ohnivé prvky a vhodně zvolená hudba vás doslova uchvátí. Nabízíme i možnost zapojení pyrotechniky - barevných dýmovnic a výbuchů. Tuto show lze upravit i pro Mikulášskou akci.

Čas: 6-8 minut

 

Pohádková show (dětská)

Jak zní název, tato show je věnovaná pro naše nejmenší, jsou jim uzpůsobené i kostýmy a hudba. Ta je většnou vybíraná v duchu aktuálních pohádek, které děti milují. Kostýmy lze řešit situačně, standartně máme na sobě barevné tylové sukně a trikoty, nemáme však problém se obléknout i do jiných pohádkových kostýmů.

Čas: 5-6 minut

 

Classic fire/lightshow

Choreografie bez určitého tématu, která se hodí na každou akci. Jedná se o směs písniček poskládaných dle vhodnosti nástrojů. Používáme vějíře, poiky, tyče či pyrotechniku nebo grafické světlo (možnost promítání loga firmy).

Čas: 6 minut

 

Sólo

Nově nabízíme i možnost příjezdu jedné naší členky, která na požádání je schopná udělat pro vás show v tématu akce a to včetně kostýmů. K realizaci je však nutná konzultace předem.

Čas: max. do 6 minut

 

Tématické show

Provádíme na přání klienta v určitém tématu i s kostýmy.

Show k mání pro rok 2019-2020:

•   Cesta kolem světa (duo-trio, 7 minut)

•   Kouzelní tvorové (inspirováno Harrym Potterem) (3-6 členek, 7-12 minut)

•   Bohemia rhapsody (na požádání) (3-6 členek, 7 minut)

 

Workshopy

Kurzy žonglování nabízíme pro náčiní tyče a poi. Jsme schopné přijet na vaší akci a být tam s prezentací celou dobu akce nebo jen jednorázově poskytnout krátký workshop. Časy jsou upravené tak, aby to sám lektor zvládl, točit a učit zároveň je velmi náročné.

Tento umělec je vhodný na tyto typy akcí:
Family day Firemní večírek Vánoční večírek Vánoční večírek 2021

Akce které měly koule

Silvestr v Aquapalace Hotel Prague 2019

Silvestr v Aquapalace Hotel Prague 2019

U silvestrovských oslav v Hotelu Aquapalace Praha jsme ani letos nemohli chybět.

Zahájení letní sezóny na koupališti Klíše

Zahájení letní sezóny na koupališti Klíše

Slavnostní otevření venkovní části plaveckého areálu Klíše bylo opravdu velkolepé. Soutěžilo se, tančilo, žonglovalo a dokonce přišel i kouzelník.