Coiscéim - irish dancing

Působiště: ČR

Pražská taneční škola Coiscéim (koškém) je jednou z nejstarších skupin v České republice, které se věnují výuce a prezentaci irského tance. Vznikla v roce 2000, její zakládající členky však v této oblasti působily již od roku 1995.

Tanečníci Coiscéim vyjíždějí na vystoupení po celé České republice i mimo její hranice, kde se prezentují jak tradičními tanci, tak vlastními choreografiemi. Zároveň se účastní mezinárodních soutěží v irských tancích, na které se připravují pod vedením zkušených lektorů s titulem TCRG. V současné době máme ve skupině několik mistryň a vicemistryň a pětinásobného mistra Evropy.

Mezi velké úspěchy Coiscéim se řadí realizace celovečerního divadelního představení Irské letokruhy, které se opakovaně hrálo v Divadle v Celetné, či vystoupení na největším švýcarském hudebním festivalu Paléo, kde skupina vystupovala po boku takových jmen jako je Altan, Alan Stivell či Sharon Shannon. S taneční skupinou je propojena škola irského tance Coiscéim. 

Tento umělec je vhodný na tyto typy akcí:
Family day, Firemní ples, Firemní večírek, Grand opening, Halloween, Halloween, Městské slavnosti, Vánoční večírek 2020, Vánoční večírek 2020

Akce které měly koule

770 let královského města Ústí nad Labem

770 let královského města Ústí nad Labem

770 let královského města Ústí nad Labem si zaslouží pořádnou oslavu. Jak jinak než přímo velkolepou.

Den otevřených dveří Pivovaru Velké Březno 2019

Den otevřených dveří Pivovaru Velké Březno 2019

Opět po roce jsme uspořádali Den otevřených dveří v Pivovaru Velké Březno.