Kathak-Flamenco-Live Music

Působiště: ČR

Nově vznikající spolek profesionálních tanečníků, herců a muzikantů dlouhodobě působících na české umělecké scéně nabízí originální taneční vystoupení, ať už samostatně, nebo v kombinaci s živou hudbou. 

 

  • KATHAK je jednou z nejstarších světových tanečních technik, která dodnes překvapuje svojí živelnou energií, dynamikou a neočekávanými rytmickými formami.

  • FLAMENCO je tanečně-hudební kultura, jejíž kolébkou i současným centrem je Andalusie na jihu Španělska.

  • OMNION  sólový projekt hudebníka a skladatele Tomáše Reindla, ve kterém pod jednou slupkou spojuje mnoho vrstev a inspirací hudebními tradicemi východu i západu, spolu s novými hudebními přístupy a technikami. Kromě tradičních nástrojů (tabla, didžeridu, valašský pra-klarinet, koncovka) a použití lidského hlasu, využívá Omnion technologie smyčkování a vrstvení v reálném čase, kdy se doslova před očima (i ušima) posluchačů rodí vícehlasé sbory, rytmické struktury či ambientní plochy.

  • CANTE, TOQUE, JALEO, hra na kytaru, zpěv a rytmický doprovod, harmonie, sofistikované rytmy, strhující energii a velký emoční náboj. Hudba je organickou součástí tanečně-hudební kultury Flamenka. Tvoří svébytné umění a může existovat samostatně, ačkoli většinou funguje společně s tancem.

 

Ať už si vyberete pouze solo taneční vystoupení, nebo jakoukoliv kombinaci, všechna vystoupení vznikají na míru, přímo pro váší akci. Dejte nám vedět Vaše požadavky a my Vám sestavíme taneční a hudební zážitek přesně podle vašich představ. 

 

Tento umělec je vhodný na tyto typy akcí:
Firemní ples Firemní večírek Halloween Maturitní ples Městské slavnosti Městské slavnosti Promo akce Vánoční večírek Výročí firmy

Akce které měly koule

Letní večírek Centropol sobě

Letní večírek Centropol sobě

Letní večírek pod širým nebem se zábavným programem pro zaměstnance Centropolu.

Dny Toyoty 13. - 14. 5. 2023

Dny Toyoty 13. - 14. 5. 2023

Dny Toyoty pobočky Louwman v Ústí nad Labem.