Nezávazná poptávka

Tron Dance Show

Tron Dance Show

Působiště: ČR, SR

Bydliště: Bratislava

Jedinečná tanečně - světelná show, která kombinuje LED a UV technologii v dechbroucím představení v podání profesionální taneční skupiny The Pastels, která byla dvojnásobnými finalisty televizní soutěže Česko & Slovensko má talent.

Jsou stylově všestranní, zejména ve stylech Hip hop, Street dance, LA styl, B-Boying a Contemporary dance a nejvíce jim záleží na předvedení perfektní a nezapomenutelné show. Toto taneční vystoupení ohromí návštěvníky vašeho plesu, slavnostního otevření nebo třeba výročí firmy a dalších velkolepých akcí. 

 

Tron Girls

Jedinečná show s ženskými tanečnicemi. Diváci si můžou vychutnať estetiku ženského pohybu a krásy. V rámci této show si diváci užijí různé taneční styly, jako například dancehall, afro fusion a vogue. Tato moderní show zanechá dlouhotrvající dojem, který si vaši hosti určitě zamilují.  Tron Girls můžou být vrcholem jakékkoliv události.

Dolls Show

Bezprecedentní a tajemná ženská show, v které si klienti mohou vybrat z dvou velmi odlišných verzí kostýmů tanečnic. Bílá verze je vhodná na akce, kde je možné úplně zatemnit místnost, protože tak můžeme jako součást show kromě LED osvětlení plně integrovat také UV světla. Černá verze kostýmu se hodí na události anebo akce, které se konají za denního světla nebo za soumraku.

Tron Man

Show s mužskými tanečníky plná triků se světlem, kde se každá choreografie zaměřuje na ty nejmenší detaily, v které nabízíme množství tnečních stylů, jako Hip hop, Lockin, Chicago Footwork, Modern dance. Kombinace LED a UV světel je přesně synchronizována do každé vteřiny písně, což zajišťuje ten správný "WOW" faktor pro vaše publikum.

 

Tento umělec je vhodný na tyto typy akcí:
Firemní ples Firemní večírek Grand opening Halloween Maturitní ples Městské slavnosti Městské slavnosti Teambuilding Vánoční večírek Výročí firmy