Nezávazná poptávka

ChemyShow

ChemyShow

Působiště: ČR

Zavedou vás do světa vědeckých objevů, pomůžou vám se vrhnout do hlubin poznani a zažít plno vzrušujících dojmů z fantastických experimentů a ziskat spoustu novych zkušenosti. Věda je jako dětská hra a tito vědci vám to dokážou. Mají více než čtyřleté zkušenosti a účast na stovkách akcí a na různých projektech — komerčních, vládních a charitativních. Po celou dobu tým «Chemy Show» obdržel spoustu pozitivních ohlasů a recenzí. Jejich posláním je predvest dospělým a dětem, že věda je skutečným uměním s nekonečnými možnostmi. V nabídce lze nalézt:

 

Vědecká show: Jedinečná příležitost pro malého oslavence a jeho hosty, aby se cítili jako skuteční vědci, kteří mohou vytvářet divy vědy sami. Připravte se na zajímavá dobrodružství a úžasné pocity! Pokud máte rádi výbuchy, oheň, jasné záblesky a nečekané změny - tato show bude pro vás!

 

Workshopy molekulárního vaření: Dovednosti molekulární kuchyně budou užitečné pro každého, kdo se rád stravuje zdravě. Rozdíl od klasické kuchyně spočívá v tom, že molekularni kuchyně je založená na neobvyklém přístupu k vaření, použití speciálních přírodních surovin a unikátní technologie vaření.

 

Molekulární bar: Koktejly nikdy nebyly tak neobvyklé! Molekulární bar je skutečná mobilni laboratoř, ve které jsou známé ingredience míchány a zpracovávány zvláštním a neovyklým způsobem, což má za následek zcela neočekávané chutě a tvary. Lze vytvořit jedinečné koktejlové menu založené na specifických požadavcích pro Vaší akci, postavit jedinečný světelný bar a využít všechna kouzla tekutého dusíku tak, aby bar vytvořil  „wow efekt“ mezi hosty a stal se tak velkolepým „vědeckým zpestřením“ Vaší akce.

 

Teambuildingy: Je důležité získat diplom z chemie, abyste mohli vytvářet chemické sloučeniny? Samozřejmě že ne! Stačí se stát účastníkem teambuildingu, kde se nejambicióznější očekávání stanou realitou! Na tak neobvyklem tréninku pro rozvoj týmoveho ducha jste ještě nikdy předtím nebyli. Zajímavý a nevšední teambuilding s velkou variabilitou chemických úkolů, které sestavíme individuálně dle požadavků každého zákazníka.

 

Chemické únikové hry: Interaktivni chemické hry jsou nejen neobvyklé úkoly, šifry a nápovědy, ale také vzdělávací hry, ve kterych je každý malý díl součástí jednoho velkeho příběhu. S každým krokem na cestě k vítězství se účastníci stále více vrhají do fascinujícího světa vědy. Během pátrání budou děti nejen absolvovat zajímavé výzvy a řešit zaludné hádanky, ale také provádět velkolepé vědecké experimenty v tajemné laboratoři.

 

Vědecké příměstské tábory: v příměstském táborovém programu můžout děti nahlédnout do různých věděckých odvětví a oborů a seznámit se tak s fascinujícím kouzlem poznaní, které je bude provázet celý život.

Tento umělec je vhodný na tyto typy akcí:
Dětský den Family day Firemní večírek Městské slavnosti Městské slavnosti Náborové akce Narozeniny Oslava narozenin Oslava narozenin Promo akce Teambuilding