Nezávazná poptávka

Show a Workshopy uHoblinky

Show a Workshopy uHoblinky

Působiště: ČR

Bydliště: Jamolice

Tohle je pecka! Neobyčejná show šikovné řezbářky, která přímo před vašimi zraky vytvoří pomocí motorové pily dřevěnou sochu. Dospělí i děti si můžou následně ve workshopech pod bedlivým odborným dozorem vyzkoušet vyřezávání či vypalování do dřeva

Speedcarving Show

Ohlušující řev motorových pil, létající piliny a pot ve tváři. Jedinečná show, při které se tají dech.
Řezba motorovou pilou na čas, kdy v průběhu  jedné hodiny vytvoříme z obyčejného kusu dřeva sochu vhodnou jako ozdobu parků či firemních prostor.
Doba trvání: 60 min  

Dílničky pro děti provoněné dřevem

Přivezeme připravené polotovary a děti si mohou pod naším dozorem vyrobit hračku = dřevěné autíčko. Jednoduchá, ale velmi zábavná činnost, kterou zvládnou i ti nejmenší. Rovněž máme s sebou ošatky s barvami a dřevěnými zvířátky, které si děti mohou na místě pomalovat.
Doba trvání: Celodenní

Workshop Pyrografie

Pyrografie je vypalování do dřeva. Dovezeme s sebou odbornou literaturu s mnoha vzory a náměty, ale samozřejmě i samotné pájky na vypalování do dřeva a spoustu dalšího materiálu. Oblíbené zábava pro děti i dospělé, kdy si do vařeček vypalují svá jména, věnováním blízkým a nebo relaxují při vypalování mandal a dalších esoterických symbolů. Fantazii se meze nekladou.
Doba trvání: Celodenní

Ukázka řemesla a Workshop Řezbářství

Přivezeme vám kousek historie. Návštěvníci akce budou mít k dispozici sadu profi dlát, materiál a řezbářský stůl. Budeme na místě předvádět řezbářské řemeslo a návštěvníci si budou moci vše vyzkoušet pod našim bedlivým dozorem.
Doba trvání: Celodenní

Workshop s Kůží

Zajistíme veškeré nářadí, materiál a návštěvníci akce si u nás mohou vyrobit vlastní kožený náramek, který si mohou dále nazdobit právě třeba pomocí pyrografie.
Doba trvání: Celodenní

 

Tento umělec je vhodný na tyto typy akcí:
Dětský den Family day Firemní večírek Městské slavnosti Městské slavnosti Pálení čarodějnic Teambuilding Výročí firmy