TrapBox

Působiště: ČR

TrapBox je úniková hra naruby. Místo toho abyste se dostávali ven, je Vaším úkolem postupně řešit hádanky a propracovat se k cíli, který je až v samotném srdci TrapBox.

TrapBoxy jsou plně mobilní a dají se dopravit a hrát prakticky kdekoliv (hotel, outdoor akce atd.) Vejdou se i do omezeného prostoru – pro jeden TrapBox jsou třeba cca 4 čtvereční metry (prostor včetně hráčů). Připravíme a opět je složíme během 30 minut.

Nabízíme výběr až 9 boxů, přičemž každý je originál – do srdce každého TrapBoxu vede specifická cesta. Je tak jen na vás, kolik TrapBoxů si objednáte.  Hra je vhodná pro týmy, ale poradí si s ní i zdatní jednotlivci. TrapBoxy se hodí pro akce od desíti do několika stovek lidí. Soutěživější typy si mohou měřit čas, ale hrát se dá jen tak, pro zábavu, bez časové tísně. 

Na každé akci jsou naši česky i anglicky mluvící gamemasteři, kteří se postarají o hladký průběh hry. A mohou i napovědět, dostanou-li se hráči do úzkých.

Tento umělec je vhodný na tyto typy akcí:
Family day Firemní večírek Městské slavnosti

Akce které měly koule

Letní biják

Letní biják

Letní biják je za námi. Pod širým nebem a se sklenkou v ruce si návštěvníci užívali promítání filmu 3Bobule.

Zahájení letní sezóny na koupališti Klíše

Zahájení letní sezóny na koupališti Klíše

Slavnostní otevření venkovní části plaveckého areálu Klíše bylo opravdu velkolepé. Soutěžilo se, tančilo, žonglovalo a dokonce přišel i kouzelník.