Nezávazná poptávka

Závodní simulátor Victory

Závodní simulátor Victory

Působiště: ČR

Nabízíme profesionální, plně pohyblivý automobilový závodní simulátor se systémem ztráty trakce, vibrací od motoru, direct drive servo volantem se silou až 20Nm a vyměnitelnými reálnými věnci volantů podle použitého vozu, řazení je rovněž podle použitého vozu .Vybírat můžete z celé řady světových okruhů a stovek aut. Nabízíme historické i současné formule, sériové sportovní i běžné vozy, závodní auta třídy GT, prototypy, rally, rallycross atd. Také si můžete zvolit různé režimy jízdy, od tréninků, závodů proti pc až pro online simulaci reálných závodů proti skutečným lidem. U nás si vybere každý fanda motorsportu.

Simulátor vám dovezeme dle dohody kamkoliv. Závodní simulátor na Vaší akci bude žádanou a jedinečnou atrakcí, která skutečně zaujme. Ať už pořádáte teambuilding, den otevřených dvěří, výstavu, festival, závod, slavnosti a nebo jinou akci, kde se mají lidé bavit, je závodní simulátor vhodnou volbou.
Pro posílení vaší značky nabízíme také možnost umístění vašeho loga na závodní auto, a na billboardy kolem tratí. Po dohodě možno obrandovat i samotný závodní simulátor. Na místě bude k dispozici náš tým po celou dobu pronájmu, kteří zajistí komplexně bezproblémový provoz.

Tento umělec je vhodný na tyto typy akcí:
Family day Firemní večírek Městské slavnosti