Nezávazná poptávka

Kapela Robin

Kapela Robin

Působiště: kdekoliv

Bydliště: Praha

Hledáte na Vaši akci prvek, který Vás výrazně odliší od konkurence? Takový ten hřeb večera, který vám vyrazí dech? Pak je Kapela Robin přesně něco pro Vás.

Jsme kapela, kterou sice nikdo nezná, ale naše písničky zná úplně každý. Představte si ty největší hudební ikony a jejich nejslavnější hity v jednom koncertu. Queen, U2, Linkin Park, Bon Jovi... Vše na co si jen vzpomenete.

Ale pozor, nejsme žádný revival ani DJ. Jsme (jak o sobě ironicky píšeme na našem instagramu) kapela plná opravdových nástrojů a skvělých talentů.

Co si pod tím představit?

Představte si 4 mládence v barevných latexech, kteří mačkají čudlíky na plastových kytarách, díky čemuž z PS3 hrají tóny těch nejslavnějších písniček. Je to vlastně něco jako JukeBox, ale se živou show. Zvolíte si písničku a tu Vám v originále zahrají 4 Power Rangers z Aliexpressu + na projektoru uvidíte lyrics, takže si ji můžete společně s námi zazpívat.

Je to koncept, který skvěle funguje všude, kde se objevíme. Ať už to jsou festivaly, firemní večírky, klubové akce nebo dokonce i svatby. Prostě pokud chcete nezapomenutelný zážitek, tak jsme ta správná volba.