Nezávazná poptávka

Karel Gott Cover Band

Karel Gott Cover Band

Působiště: celá ČR

Bydliště: Kladno

Kapela Karel Gott Cover Band, která doprovází charismatického zpěváka Milana Fialu, hraje repertoár zlatých hitů již 20 let a to s výslovným souhlasem dnes již zesnulé pěvecké ikony Karla Gotta. Hudební skupina byla samotným Karlem Gottem zvána i na významné akce do Gottlandu v Jevanech u Prahy, včetně jeho otevření.

Připomeňte si na vaší akci  nezapomenutelné hity Karla Gotta, které miluje několik generací fanoušků: Trezor, Srdce nehasnou, Lady Carneval, Když muž se ženou snídá, Být věčně mlád, Pretty Woman, duety, songy na Vaše přání, v adventním čase je možné proložit koncert vánoční sérií.

Nejoblíbenější písně znějí při vystoupení tak, jak je znáte z originálních nahrávek – v původních tóninách a aranžích, jako bonus jsou hrány skladby s autorským rukopisem členů kapely. Vystoupení v češtině a němčině byla odehrána v Čechách, Slovensku, Německu, Polsku, Maďarsku a dalších evropských zemích.
 

Tento umělec je vhodný na tyto typy akcí:
Autokoncerty Firemní ples Firemní večírek Grand opening Maturitní ples Městské slavnosti Městské slavnosti Módní přehlídky Pivní slavnosti Promo akce Prvomájová veselice Vinobraní Výročí firmy