Nezávazná poptávka

Cimbálová muzika

Cimbálová muzika

Působiště: ČR

Bydliště: Liberec

Cimbálová muzika svým kultivovaným projevem vytvoří nezapomenutelnou atmosféru, při které si „zabékají“ všichni hosté. Cimbálovou muzikou lze zpestřit jakoukoli veřejnou akci, třeba s 30minutovým vystoupením jako doprovodný prvek hlavního programu.

Cimbálová muzika má nezastupitelné místo nejen u starších obyvatel, a proto by neměla v žádném případě chybět na městských oslavách či veřejných akcí pořádající městy a obcemi.

Tematické akce spojené s vínem, jako je například ochutnávka vína spojená s profesionálním výkladem someliéra s možností nákupu vína je typickou akcí, kde to bez cimbálovky z Liberce prostě nejde.

Živá hudba jako konkurenční výhoda pro restaurace a penziony. Připravit program pro své návštěvníky spojený s vínem či vinařskou tematikou je jistě konkurenční výhoda. Návštěvníci podobné zpestření uvítají a budou mít také důvod proč právě váš podnik navštívit.

Cimbálová muzika je typ hudební produkce, kterou v menších vnitřních prostorách (cca do 30 osob) není potřeba zvučit či jinak technicky zajišťovat. Navíc hosté si u cimbálové muziky budou moci povídat.

Cimbálová muzika je prestižní a nevšední záležitostí. Zábava u vína s cimbálkou si dokáže udržet vysokou společenskou úroveň.

Tento umělec je vhodný na tyto typy akcí:
Firemní večírek Masopust Masopust a zabijačka Městské slavnosti Prvomájová veselice Velikonoce Vinobraní