Trojhlavá saň Lindy Finkové

ČR

Aneta Christovová, Linda Finková a Vlaďka Pirichová se potkaly před 10 lety v rádiu, kde moderovaly zábavnou show “Dámský klub”. Spojuje je přátelství, chuť k životu a smysl pro humor, což Vám rády ukážou v originální talk show plné humoru, sarkasmu a vtipných témat , kterou ocení i nejeden chytrý muž. Baví je řešit vztahy milostné, rodinné i přátelské, životní styl, aktuální dění u nás i ve světě, prostě všechno, co normální lidé dnes a denně prožívají. Jsou pohodové, vysmáté a nenáročné, proto za Vámi rády přijedou.

Silnou předností talk show Trojhlavá saň s Lindou Finkovou je hlavně improvizace, pohotovost a humor. Holky řeší životní příběhy, situace komické i zapeklité, od háčkování, přes vztahy, práci až po sex. Nic pro ně není tabu, ale vše v rámci slušnosti! Součástí programu jsou také vystoupení jednotlivých moderátorek: Linda Finková zpívá písně ze svého repertoáru slavných muzikálů,  Aneta Christovová předvádí trefnou stand up comedy inspirovanou životem. Vlaďka Pirichová je cvičitelkou století a představí unikátní, vtipnou scénku cviků i triků, jak být skvělou fit hospodyňkou. V pořadu nechybí interakce s diváky. Zpestřete si své všední i nevšední dny něčím výjimečným.

Délka pořadu: 120 minut.

Akce které měly koule

Amazon Post Peak Party 2020

Amazon Post Peak Party 2020

Pro zaměstnance společnosti Amazon jsme uspořádali stylovou post peak party

Předvánoční večírek  ve stylu Halloween - Tivall

Předvánoční večírek ve stylu Halloween - Tivall

Rej děsivých kostýmů se v pátek večer objevil v restauraci Original Perla v Teplicích. Nejednalo se o žádnou noční můru, ale o předvánoční večírek společnosti Tivall ve stylu halloween.