Kathak-Flamenco-Live Music

ČR

Nově vznikající spolek profesionálních tanečníků, herců a muzikantů dlouhodobě působících na české umělecké scéně nabízí originální taneční vystoupení, ať už samostatně, nebo v kombinaci s živou hudbou. 

 

  • KATHAK je jednou z nejstarších světových tanečních technik, která dodnes překvapuje svojí živelnou energií, dynamikou a neočekávanými rytmickými formami.

  • FLAMENCO je tanečně-hudební kultura, jejíž kolébkou i současným centrem je Andalusie na jihu Španělska.

  • OMNION  sólový projekt hudebníka a skladatele Tomáše Reindla, ve kterém pod jednou slupkou spojuje mnoho vrstev a inspirací hudebními tradicemi východu i západu, spolu s novými hudebními přístupy a technikami. Kromě tradičních nástrojů (tabla, didžeridu, valašský pra-klarinet, koncovka) a použití lidského hlasu, využívá Omnion technologie smyčkování a vrstvení v reálném čase, kdy se doslova před očima (i ušima) posluchačů rodí vícehlasé sbory, rytmické struktury či ambientní plochy.

  • CANTE, TOQUE, JALEO, hra na kytaru, zpěv a rytmický doprovod, harmonie, sofistikované rytmy, strhující energii a velký emoční náboj. Hudba je organickou součástí tanečně-hudební kultury Flamenka. Tvoří svébytné umění a může existovat samostatně, ačkoli většinou funguje společně s tancem.

 

Ať už si vyberete pouze solo taneční vystoupení, nebo jakoukoliv kombinaci, všechna vystoupení vznikají na míru, přímo pro váší akci. Dejte nám vedět Vaše požadavky a my Vám sestavíme taneční a hudební zážitek přesně podle vašich představ. 

 

Akce které měly koule

Ústecké Vánoce 2018

Ústecké Vánoce 2018

Vánoční atmosféru Ústeckých Vánoc vytváříme nejraději a s láskou. Vánoce totiž, v každém z nás, probudí to skryté dítko.

Vyhlášení Obchodního roku 2018 - Kooperativa

Vyhlášení Obchodního roku 2018 - Kooperativa

Pro společnost Kooperativa pojišťovna, a.s. uspořádali v pražském klubu La Loca „Vyhodnocení Obchodního roku 2018“ spojené s večírkem ve stylu Bohemian Rhapsody.