Black & Decker

Black & Decker 
Markéta Řeháková, manažerka oddělení lidských zdrojů 

Proč jste si vybrali společnost DREAM PRO pro zajištění eventu?
Se společnosti DREAM PRO spolupracujeme již dlouho, známe se již přes 10 let. Společnost jsme si vybrali tenkrát jako jednu ze zavedených místních firem na poli pořádání firemních eventů se širokou škálou kvalitních služeb a každá další zkušenost nás dodnes utvrzuje v tom, že to bylo dobré rozhodnutí. Přitom každá další příležitost ke spolupráci přinese něco nového, neokoukaného, něco, co nás pokaždé nadchne. Tým  DREAM PRO dělá svoji práci srdcem a s velkým nadšením a na výsledku je to pak samozřejmě znát.

Jaké akce pro Vás společnost DREAM PRO pořádala?
Jsou to zejména velmi populární předvánoční party pro všechny zaměstnance našeho ústeckého závodu. Každý rok má tento večírek jiné tematické zaměření a patří k akcím, o kterých se mluví ještě půlroku po a již půlroku před konáním. Dále pro nás DREAM PRO zajišťuje výroční dny otevřených dveří v našem výrobním závodě, různé komunikační kampaně či sportovní akce pro zaměstnance.


Co to přinesloVaši společnosti?
Akce pořádané spolu s DREAM PRO mají mnoho pozitivních efektů. Jsou velmi oblíbené mezi zaměstnanci, kteří se svými zážitky dale dělí se svými kamarády, známými, rodinami, a tato pozitivní zpětná vazba se k nám dostává zpátky. Stává se, že uchazeči o zaměstnání uvádí u přijímacího pohovoru, že slyšeli, že děláme skvělé vánoční party. Těší nás, že našim zaměstnancům můžeme za výborné pracovní výsledky a vysoké nasazení nabídnouti benefit ve formě zábavy!

Akce které měly koule

MKZ Zahrada Čech 2021

MKZ Zahrada Čech 2021

Na letošní Zahradě Čech mohli návštěvníci využít luxusní chill out zónu plnou lehátek a skvělého vína.

Online degustace vína pro Savencia

Online degustace vína pro Savencia

I když jsme stále omezeni v osobním setkávání, nedáváme Covidu šanci vás nechat bez zábavy!