Ústecký kraj

Ústecký kraj
Ing. Lucie Dosedělová, tisková mluvčí a vedoucí oddělení mediální komunikace Ústeckého kraje

Proč pořádáte firemní akce – a jaké?
Většina akcí, které Ústecký kraj pořádá, mají jednu společnou věc, jsou pro širokou veřejnost. Tedy cílovou skupinu, kde musíte zaujmout poměrně velkou část obyvatel kraje. Ať už jde o akce sportovního charakteru jako například partnerství kraje v rámci pořádání Mistrovství Evropy juniorů ve veslování na Labe aréně nebo ty kulturní jako byly oslavy výročí 100 let od vzniku první republiky. Právě proto je pro nás velmi důležité spolupracovat s opravdovými profesionály.

Podle čeho si vybíráte program (styl) akce nebo si jej necháte navrhnout od agentury?
Akce, na kterých jsme spolupracovali s agenturou Dream Pro měly předem dané téma i přibližný scénář, v jakém duchu by se měly odehrávat. Velmi si vážíme kreativity, se kterou do spolupráce lidé z agentury šli a jak skvěle dokázali reagovat na naše podněty či návrhy. Dokáží nejen výborně zrealizovat nápady ze strany zadavatele, ale přinést také vlastní reálný zkušený pohled na věc. A hlavně celou věc pak dotáhnou zodpovědně až do konce.

Proč využíváte služeb produkčních agentur?
Na některé věci je lepší najmout opravdové odborníky v oboru.

Proč jste si vybrali právě agenturu Dream PRO?
Jako instituce hospodařící s veřejnými prostředky musíme veškeré služby vybírat právě v rámci zákona o veřejných zakázkách. Jsme velmi rádi, že se již poněkolikáté podařilo agentuře předložit nejvýhodnější nabídku a uspět. Právě díky tomu jsme mohli zjistit, jak kvalitní produkční agenturu s dlouholetou tradicí v našem kraji máme a jak dobrou práci odvádí.

Akce které měly koule

Letní párty EUC Klinika

Letní párty EUC Klinika

Letní firemní párty pro ústeckou EUC kliniku se náramně vydařila.