ZETOR

Zetor
Alexandr Kuchař, Specialista korporátní komunikace

Proč pořádáte firemní akce – a jaké?  
Společnost ZETOR TRACTORS a.s. organizuje akce jak pro zaměstnance společnosti, tak i pro obchodní partnery, zákazníky a fanoušky značky. V rámci kvalitně připraveného eventu se nám daří rozšiřovat povědomí o značce a také a posilovat samotnou image značky a díky těmto akcím se nám také daří zjišťovat zpětnou vazbu na naši činnost, produkty apod.

Podle čeho si vybíráte program (styl) akce nebo si jej necháte navrhnout od agentury?
Téma akce se volí podle příležitosti, v rámci které se daná akce koná a také s přihlédnutím k definované cílové skupině, kterou chceme oslovit. Cílovou skupinu i příležitost formulujeme jako zadavatelé,od oslovených agentur pak očekáváme předložení propracované kreativní myšlenky, která zasáhne přesně cílovou skupinu. Očekáváme předložení a zpracování návrhueventu, ve kterém jednotlivé body programu do sebe plynule a vhodně zapadají, a vzniká tak ucelená a propracovaná akce, která osloví každého účastníka a zanechá v něm dojem. Pokud v rámci vyhodnocení akci evidujeme pozitivní odezvu a spokojenost ze strany účastníků, víme, že se akce vydařila.

Podle čeho si vybíráte umělce na svou akci?
V této části plně spoléháme na profesionalitu agentury. Jako jedinečná česká značka preferujeme i jedinečné české či slovenské umělce, kteří mají případně vztah k našim traktorům. Postačí však i jen pozitivní vnímání a zájem o umělce ze strany cílové skupiny.

Proč využíváte služeb produkčních agentur?
Produkční agentury dokáží ideálně skloubit kreativní a produkční částieventu. Využitím těchto agentur dosahujeme efektivnějších a propracovanějších akcí s ucelenějším programem. Produkční agenturu vybíráme vždy v rámci veřejné zakázky a usilujeme vždy o spolupráci s těmi společnostmi, které předloží nejpropracovanější a nejpůsobivější program a podobu akce. Usilujeme o spolupráci s těmi nejlepšími.

Proč jste si vybrali právě agenturu Dream PRO?
Naše společnost má definovaná poměrně přísná kritéria v rámci výběru produkční agentury. Společnost DREAM PRO však splnila hned v prvním kole všechny definovanépodmínky a předložila návrhy podoby akcí nad očekávání propracované a kreativní. V rámci přípravy a organizace byl každý člen společnosti vždy spolehlivým a profesionálním partnerem, a to za jakýchkoliv situací. Osobní přístup, flexibilita a angažovanost členů týmu DREAM PRO nás jen utvrdila, že spolupracujeme s velkými profesionály, kteří velmi dobře rozumí svému řemeslu. I s pomocí DREAM PRO se nám podařilo v roce 2016 posunout vnímání značky ZETOR zase o další stupínek výše.

Stáhněte si

Akce které měly koule

4FLOW online vánoční večírek

4FLOW online vánoční večírek

Vánoční večírek online? Zajisté! Večer plný bezpečné zábavy při hraní únikové hry si všichni užili na maximum.

Sady 2022 Den Dětí

Sady 2022 Den Dětí

Ve středu 1.6. 2022 jsme pozvali ústecké děti na oslavu jejich dne do městských sadů, Společně jsme si užili celé odpoledne zábavy.