Dream TEAM603 993 808

Lubomír Machoň - Dream PRO

Machoň Lubomír

Ředitel machon@dreampro.cz

„Když jsem byl na střední škole, uspořádali jsem s kamarády menší akci, která měla úspěch. Říkal jsem si, proč v tom nepokračovat dál. U dalšího projektu mne oslovil můj první klient a tím odstartovala má produkční kariéra. Nyní jsem součástí týmu ve své vlastní eventové agentuře, která zajišťuje firemní i soukromé akce na klíč, od plesů až po večírky. V začátcích jsme působili velmi lokálně na Ústecku. A asi jako u každého podnikání jsme neměli v počátcích na růžích ustláno. Díky kvalitní práci celého týmu a kladným referencím od našich klientů se naše působení rozšířilo do celé republiky. Letošní rok byl pro nás zlomový, jelikož se firmě podařilo vstoupit i na slovenský trh. Tento cíl jsem si ani před pár lety neuměl představit. Agentura je dnes díky týmu a důvěře našich klientů ve velmi dobré kondici. Důvěra a spokojenost našich klientů je pro nás prioritou.“


Jiří Jaroš - Dream PRO

Jaroš Jiří

Office manager jaros@dreampro.cz

Léonard Klára - Dream PRO

Léonard Klára

Obchod leonard@dreampro.cz

Jarošová Martina - Dream PRO

Jarošová Martina

Programová produkce jarosova@dreampro.cz

Ježková Naďa - Dream PRO

Ježková Naďa

Programová produkce jezkova@dreampro.cz


Lekavý Patrik - Dream PRO

Lekavý Patrik

Produkce lekavy@dreampro.cz

Povejšil Lukáš - Dream PRO

Povejšil Lukáš

Produkce povejsil@dreampro.cz

Stánkoví prodejci

stanky@dreampro.cz

Akce které měly koule

Ústecké Vánoce 2018

Ústecké Vánoce 2018

Vánoční atmosféru Ústeckých Vánoc vytváříme nejraději a s láskou. Vánoce totiž, v každém z nás, probudí to skryté dítko.

Předvánoční večírek  ve stylu Halloween - Tivall

Předvánoční večírek ve stylu Halloween - Tivall

Rej děsivých kostýmů se v pátek večer objevil v restauraci Original Perla v Teplicích. Nejednalo se o žádnou noční můru, ale o předvánoční večírek společnosti Tivall ve stylu halloween.