O nás

Jedeme na plný pecky

Šlapeme na plyn a nehodláme v tom polevit! V roce 2023 nás čeká celá hromada nových báječných věcí a budeme rádi, když u toho budete s námi. Chystáme se oslavit již 25 let na trhu a to teprve bude jízda!

My eventy žijeme

Jsme profesionální tým eventových fanoušků. Ano, vážně jsme fandové eventů. Eventy nás prostě baví, a proto do jejich realizace dáváme skutečně vše, energii i srdce. Pokaždé je naším cílem spokojený, ba dokonce nadšený klient, kterému se průběh realizovaného eventu přesně trefil do představ a možná i splnil sen. A nejen jemu, ale všem, pro které je event pořádán.

Akce od A do Z

Zařídíme, vymyslíme, domluvíme, přivezeme, odvezeme, postavíme, spočítáme, poradíme a kromě jiného také třeba zachráníme, když si s něčím nevíte rady. Věnujeme se každé sekci event managementu, která vás jen napadá. Zakládáme si na tom, že jsme pro klienta partnerem, rádcem, průvodce. Vším, co zrovna v danou chvíli potřebuje.

DreamPro team - Nejlepší eventová agentura

S energií i sympatií

Děláme vše s vášní, bez toho to ani neumíme. Každá jedna akce, ať už velká nebo malá, je pro nás výzvou a zároveň potěšením. Hledáme vždy cestu, jak klientovi vyjít maximálně vstříc. Empatie je naším hlavním nástrojem, abychom se mohli do přání a představy zákazníků vžít, souznít s jejich potřebami, vnést do něj naše zkušenosti a vytvořit jim takový event, který mnohokrát předčí i jejich nejdivočejší představy.

Žádní nováčci na trhu

Zkušenosti jsou k nezaplacení, a to my teda rozhodně víme. Jsme na trhu už 24 let a je to jedna z našich dalších předností, které máme. Za tu dobu jsme vytvořili velkou databázi kontaktů, spolupracovníků, přátel v oboru, ale právě i praktických zkušeností. Víme, kam sáhnout, komu zavolat, koho nebo co doporučit, a to ať z řad umělců tak i míst, kde event uspořádat. Víme, co funguje a čemu je lepší se vyhnout, jak se zodpovědností přistupovat k akci, kterou nám klient svěřil. Nebojte se všechny naše zkušenosti plně využít.

Nevěnujeme se jen produkci eventů

Velkou oporou a přidanou hodnotou je naše půjčovna mobiliáře, kterou jsme si za ty roky vybudovali a stále ji rozšiřujeme. Nemusíme pro každý stůl a židli někam jinam, vše máme pod vlastní střechou. Inventář půjčovny je skutečně bohatý, od ubrusů, přes nábytek, dekorace až po party stany. To vše rádi poskytneme nejen firemním klientům, ale klidně i na rodinné oslavy nebo svatby. A co ještě nesmí chybět vaší akci, aby doslova zářila? Svítící nábytek - i ten máme na skladě.

 

Naše službyNáš Dream TEAM

 

Dream Team

Lubomír Machoň - Dream PRO

Lubomír Machoň

Kreativní a obchodní ředitel machon@dreampro.cz

„Před více jak 20 lety jsem se svými přáteli uspořádal první akci. Bylo to ještě na střední škole a měla velký úspěch. Tak jsem si řekl, proč jich neuspořádat více. A tím odstartovala má produkční kariéra. Nyní mám svůj tým ve své vlastní eventové agentuře. Zajišťujeme firemní i soukromé akce na klíč, od plesů, přes kongresy až po večírky.

Zpočátku jsme působili velmi lokálně a to na Ústecku. A asi jako u každého podnikání jsme neměli na růžích ustláno. Každý rok se trh dynamicky proměňoval, ale my jsme snažili na všechny změny rychle reagovat. Díky kvalitní a profesionální práci celého týmu a kladným referencím od našich klientů se naše působení rozšířilo do všech koutů republiky i do cizích zemí. Pořádali jsme eventy na Slovensku, v Německu i na Ukrajině.

Loni jsme slavili kulatiny, letos oslavujeme návrat kulturní scény. Jsme tu pro vás v každé době, za všech okolností. Chceme se bavit s vámi, i když tomu vnější vlivy příliš nepřejí. V karanténě jsme proto nezaháleli. Oprášili jsme tradiční zábavu 50. let a přivezli jsme autokino. Zájem byl obrovský, a tak jsme šli ještě dál. Přivezli jsme autokoncerty. Jedinečnou show, která díky vám vejde do dějin.

Chtěli bychom poděkovat všem, kteří v nás věří i v době krize a díky kterým společně rosteme, tj. nejenom našim spolupracovníkům, ale i všem našim obchodním partnerům a dodavatelům. Těšíme se na pokračování naší spolupráce a organizování dalších velkolepých akcí.“


Office

Jiří Jaroš - Dream PRO

Jiří Jaroš

Office a účetnictví jaros@dreampro.cz

Anna Lacíková  - Dream PRO

Anna Lacíková

Back Office lacikova@dreampro.cz


Program

Martina Jarošová - Dream PRO

Martina Jarošová

Programová produkce
- těší se z miminka 
jarosova@dreampro.cz

Ježková Naďa - Dream PRO

Naďa Ježková

Programová produkce na mateřské
- těší se z miminka
jezkova@dreampro.cz

Lea Hoskovcová - Dream PRO

Lea Hoskovcová

Programová produkce hoskovcova@dreampro.cz


Eventy

Silvie Půčková  - Dream PRO

Silvie Mach

Event manažer
- těší se z miminka
mach@dreampro.cz
 


Obchod

Lubomír Machoň - Dream PRO

Lubomír Machoň

Event Manager machon@dreampro.cz


Produkce

Povejšil Lukáš - Dream PRO

Lukáš Povejšil

Technická produkce / půjčovna mobiliáře povejsil@dreampro.cz

Martin Žoha - Dream PRO

Martin Žoha

Technická produkce zoha@dreampro.cz


Facility management

Hájková Petra - Dream PRO

Petra Hájková

Kolej Jinak, Sklípek na Masaryčce hajkova@dreampro.cz


Půjčovna vybavení 

Martin Novák - Dream PRO

Martin Novák

Půjčovna mobiliáře novak@dreampro.cz
pujcovna@dreampro.cz

 


Marketing

marketing@dreampro.cz


Recepce

recepce@dreampro.cz

telefon: 601 595 901


Kontakt pro media

Lucie Dosedělová

media@dreampro.cz

telefon: 723 520 855


Stánkoví prodejci

stanky@dreampro.cz

 

Akce které měly koule

Amazon teambuilding 2023

Amazon teambuilding 2023

Zaměstnanci společnosti Amazon si užili odpoledne plné soutěží a zábavy.

Dny Toyoty

Dny Toyoty

Dny Toyoty v Ústí nad Labem.