Nezávazná poptávka

Pivovarské slavnosti 2018 opět pod taktovkou DREAM PRO

Pivovarské slavnosti 2018 opět pod taktovkou DREAM PRO

9. června 2018. Je to sobota. A je to také den, na který se v tomto roce těší snad každý milovník piva. V tento den totiž opět propuknou slavné Pivovarské slavnosti s Březňákem, které pořádá eventová agentura Dream PRO v ústeckém Letním kině.

Každé Pivovarské slavnosti mají zajímavý program plný hvězdných vystupujících - a tento rok to bude rock, jelikož celá slavnost bude mít především rockový nádech i výdech. O tom, kdo nás poctí svou návštěvou v roce 2018, se budou zájemci dozvídat postupně a to na stránkách www.pivovarske.cz nebo na Facebooku Pivovarské slavnosti 2018. Zatím je odtajněn jeden vystupující - skupina Arakain. A těch dalších 5? Nechme se překvapit. Další slavné jméno bude odtajněno už 15. ledna.

Už nyní je možné zajistit si vstup na Pivovarské slavnosti 2018 - zakoupením vstupenky. Prvních 1000 lístků se prodává za neskutečných 100 Kč, od února budou vstupenky za pořád krásných 200 Kč. Ale pozor, ještě podražíme. Od dubna bude možno zakoupit vstupenku za 300 Kč a na místě za 350 Kč. V tomto případě tedy platí pravidlo: Kdo dřív přijde, ten míň platí. 

Předchozí ročníky Pivovarských slavností byly více než zdařilé a i v tomto roce se bude historie opakovat. Agentura Dream PRO je ostatně vždy zárukou kvality a zábavy v kombinaci s Březňákem, a když se k tomu přidá skvělý program, je tato akce opravdový ústecký vrchol.