Slavnostní rozsvícení vánočního stromečku v Neštěmicích

Slavnostní rozsvícení vánočního stromečku v Neštěmicích

Budiž světlo. A budiž zábava. Tato dvě hesla provázela slavnostní rozsvícení vánočního stromečku v ústeckých Neštěmicích, které se konalo v pátek 1. prosince 2017. Celou akci zaštítila eventová agentura Dream PRO, a všichni byli pro.

Jistě by to celé šlo dělat i bez velkého humbuku. Zmáčknout čudlík, rozsvítit a jde se domů. Ale Dream PRO tým je pro humbuk a zábavu přímo zrozen, navíc ale šlo i o přivítání Vánoc, což parádu přímo vyžaduje!

Přestože členové Dream PRO týmu jsou někdy neřízené střely, akce byla naopak řízená až až. A že se bylo na co dívat – kromě toho, že hosty po celou dobu bavil moderátor Zdeněk Lukesle, dorazila také hvězdná Monika Absolonová, talentovaný ústecký zpěvák Daniel Matoušek, vystoupila taneční skupina Freedom, hosté viděli také Diva-Dlo nebo dětský sbor Krtečci ze základní umělecké školy Neštěmice.

I mimo podium si na své přišli ti nejmenší i největší. Hosté navštívili trhy, u stánků s dobrým jídlem a pitím si naplnili pupky, na vlastní obličej poznali, co je to facepaintingnebo se zvěčnili ve fotokoutku. Děti (a někdy i dospělí) se vrhli na Ježíškovu poštu, viděli živý betlém a zvířátka.

Známkou povedené akce byli jak spokojení návštěvníci, tak i krásné poděkování starostky Neštěmic paní Yvety Tomkové, která si akci nemohla vynachválit. A to je přesně cílem každé „Dream akce“ – pobavit, potěšit a o vše se postarat. 

Akce které měly koule

Dětský den v Bečově

Dětský den v Bečově

Oslava dětského dne v Bečově

Sady 2022 Den Dětí

Sady 2022 Den Dětí

Ve středu 1.6. 2022 jsme pozvali ústecké děti na oslavu jejich dne do městských sadů, Společně jsme si užili celé odpoledne zábavy.