Nezávazná poptávka

Stali jsme se hlavním partnerem amerického fotbalu SC Blades!

Stali jsme se hlavním partnerem amerického fotbalu SC Blades!

Sportovní klub Blades Ústí nad Labem je prvním týmem amerického fotbalu v Ústeckém kraji. Jeho hlavním cílem je vybudovat stabilní kádr, který bude schopný konkurovat v nejvyšší soutěži ČR a nadále rozšiřovat silný mládežnický program, a to napříč všemi věkovými kategoriemi. Navíc se letos klub rozrostl o oddíl žen.

V roce 2018 budou Blades bojovat ve 2. lize České asociace amerického fotbalu. Díky vývoji v posledních letech si Blades kladou cíl nejvyšší, kterým je postup do finále a zároveň probojování se do první ligy. Všichni věří, že nadcházející sedmá sezona přinese klubu štěstí a Blades pokoří všechny očekávané cíle. Za šest předchozích sezon se mužstvu povedlo výrazně zvýšit popularitu amerického fotbalu v Ústeckém kraji a zároveň vybudovat tým na zelené louce, který se postupně z nejnižší ligy prokousal až do druhé nejvyšší soutěže. Díky skvělým úspěchům a sportovním výsledkům se jim v letošním roce podařilo získat nové a velmi významné finanční partnery. Mezi ně patří ústecká eventová agentura Dream PRO.

 

 

 

Vyzpovídali jsme pro vás ředitele Dream PRO, Luboše Machoně, o nové spolupráci:

Co vás vedlo k tomu, že jste se rozhodl podpořit právě hráče amerického fotbalu?

"Jsme eventová agentura, která je obecně ráda součástí unikátních projektů, mezi které tým amerického fotbalu Blades, bezesporu patří. Je to spojení silných se silnými…"

Co si od spolupráce s Blades slibujete?

"Rádi bychom více zpropagovali tento netradiční sport pro fanoušky, a to nejen finančním příspěvkem, který jsme klubu věnovali. Plánujeme spolupracovat s hráči na eventových akcích, které pořádáme. To by zahrnovalo například nábor začínajících hráčů, nebo rozšiřování fanouškovské základny týmu Blades. Již v minulosti jsme se s hráči vzájemně oťukávali, kdy se již vybraných akcí účastnili a prezentovali klub (Pivovarské slavnosti, Kroužkofest a další). Rádi bychom tuto spolupráci ještě více prohloubili."

Budete se jako firma prezentovat během zápasů?

"Rádi bychom zapojili naše jméno a popřípadě naše služby do samotného života Blades. Naším cílem je se nejen prezentovat, ale zároveň zpříjemnit program fanouškům amerického fotbalu. Ty se během vybraných zápasů mohou těšit na soutěže a atraktivní ceny…"