Staň se součástí #DreamTeam

Staň se součástí #DreamTeam

Chceš být součástí nezapomenutelných akcí? Teď je ta správná chvíle začít plánovat s námi!

Jedeme dál a k tomu potřebujeme do týmu možná právě tebe!

Máš rád(a) velké výzvy, máš nápady, jak inovovat eventové odvětví, miluješ zábavu, jsi komunikativní a chceš posouvat své hranice dál? Je tvoje odpověď "ano"?

Pak jsme firma, která na tebe čeká a ty už nehledej dál!

Hledáme silné, energické, ambiciózní a houževnaté posily na několik pozic.

Kdo je Dream PRO?

​Jsme profesionální eventová agentura s více jak 20letou existencí s pořádáním nejen firemních akcí po celé České republice, za níž mluví široké spektrum referencí od Amazonu po Zetor.

Chceš vědět o nás víc? Kdo jsme, s kým budeš spolupracovat a jaká je naše vize? Podívej se do záložky "O nás" a seznam se s námi.

 

Koho hledáme do týmu?

 

Back office asistent/ka

Máme toho hodně a člověka, který by nám byl po ruce a zařídil to, na co my už bohužel nestačíme, bychom určitě ocenili. Back office asistent/ka u nás určitě jen nevaří kafe a nezalévá kytky, budeš nepostradatelnou součástí našeho týmu a budeš se aktivně podílet na bezproblémovém chodu našich kanceláří a celého týmu!

 

Programová a technická produkce

Jsi analytická duše a rád/a máš vše pod palcem? Tabulky na tabulky jsou tvým #GuiltyPleasure? Do týmu potřebujeme přesně takového člověka, který bude komunikovat s našimi dodavateli programů, spravovat databázi umělců, komunikovat s PR agenturou a bude mít vše dokonale zorganizované.

 

Skladník/skladnice půjčovny mobiliáře

Máme sklady s event nábytkem, zábavou na akce, ale i kostýmy. Jednou v práci můžeš být za kovboje a druhý den se bavit nad alkobrýlemi. Náš sklad ti bude říkat pane/paní, budeš řídit veškeré skladové zásoby a dodávat mobiliář nejen na naše akce, ale i na akce našich klientů. Ale neboj, u nás nebudeš zavřený jen ve skladu.

 

Event manažer

Kreativní duše, které se rády baví, jsou společenské a otevřené všem nápadům? Tak ty potřebujeme do našeho týmu jako sůl! A věř nám, že u nás se opravdu vyřádíš, zároveň ale budeš muset umět zůstat i nohama na zemi při řešení krizových situací a zachovat si důstojnou tvář před klientem. Pozici event manažera si u nás zamiluješ.

 

Staň se součástí #DreamTeam!

Chceš se ucházet o některou z našich nabízených pracovních pozic?

Rádi se s tebou potkáme a popovídáme si o možnostech.

Pošli nám tvůj životopis, pár slov o tobě a o kterou nabízenou pracovní pozici máš zájem
na e-mail recepce@dreampro.cz a my se ti ozveme s více informacemi o pozici
a případně se setkáme u nás na kafi nebo čaji.

Těšíme se na tvůj e-mail.

Poslat životopis

Akce které měly koule

Silvestrovský večer Spa Resort Sanssouci

Silvestrovský večer Spa Resort Sanssouci

Uspořádali jsme velkolepou silvestrovskou párty v hotelu Spa Resort Sanssouci.