Staň se součástí #DreamTeam

Staň se součástí #DreamTeam

Chceš být součástí nezapomenutelných akcí? Teď je ta správná chvíle začít plánovat s námi!

Jedeme dál a k tomu potřebujeme do týmu možná právě tebe!

Máš rád(a) velké výzvy, máš nápady, jak inovovat eventové odvětví, miluješ zábavu, jsi komunikativní a chceš posouvat své hranice dál? Je tvoje odpověď "ano"?

Pak jsme firma, která na tebe čeká a ty už nehledej dál!

Hledáme silné, energické, ambiciózní a houževnaté posily na několik pozic.

Kdo je Dream PRO?

​Jsme profesionální eventová agentura s více jak 20letou existencí s pořádáním nejen firemních akcí po celé České republice, za níž mluví široké spektrum referencí od Amazonu po Zetor.

Chceš vědět o nás víc? Kdo jsme, s kým budeš spolupracovat a jaká je naše vize? Podívej se do záložky "O nás" a seznam se s námi.

 

Koho hledáme do týmu?

 

Back office asistent/ka

Máme toho hodně a člověka, který by nám byl po ruce a zařídil to, na co my už bohužel nestačíme, bychom určitě ocenili. Back office asistent/ka u nás určitě jen nevaří kafe a nezalévá kytky, budeš nepostradatelnou součástí našeho týmu a budeš se aktivně podílet na bezproblémovém chodu našich kanceláří a celého týmu!

 

Programová a technická produkce

Jsi analytická duše a rád/a máš vše pod palcem? Tabulky na tabulky jsou tvým #GuiltyPleasure? Do týmu potřebujeme přesně takového člověka, který bude komunikovat s našimi dodavateli programů, spravovat databázi umělců, komunikovat s PR agenturou a bude mít vše dokonale zorganizované.

 

Skladník/skladnice půjčovny mobiliáře

Máme sklady s event nábytkem, zábavou na akce, ale i kostýmy. Jednou v práci můžeš být za kovboje a druhý den se bavit nad alkobrýlemi. Náš sklad ti bude říkat pane/paní, budeš řídit veškeré skladové zásoby a dodávat mobiliář nejen na naše akce, ale i na akce našich klientů. Ale neboj, u nás nebudeš zavřený jen ve skladu.

 

Event manažer

Kreativní duše, které se rády baví, jsou společenské a otevřené všem nápadům? Tak ty potřebujeme do našeho týmu jako sůl! A věř nám, že u nás se opravdu vyřádíš, zároveň ale budeš muset umět zůstat i nohama na zemi při řešení krizových situací a zachovat si důstojnou tvář před klientem. Pozici event manažera si u nás zamiluješ.

 

Staň se součástí #DreamTeam!

Chceš se ucházet o některou z našich nabízených pracovních pozic?

Rádi se s tebou potkáme a popovídáme si o možnostech.

Pošli nám tvůj životopis, pár slov o tobě a o kterou nabízenou pracovní pozici máš zájem
na e-mail recepce@dreampro.cz a my se ti ozveme s více informacemi o pozici
a případně se setkáme u nás na kafi nebo čaji.

Těšíme se na tvůj e-mail.

Poslat životopis

Akce které měly koule

Vánoční večírek Hitachi

Vánoční večírek Hitachi

Vánoční večírek ve stylu Velký Gatsby společnosti Hitachi.

Family Day EvoBus 2022

Family Day EvoBus 2022

Společné setkání zaměstnanců a jejich rodin s dětmi, při kterém si užili spoustu zábavy a překvapení.