Všichni jsme na jedné lodi

Všichni jsme na jedné lodi

I v této nelehké době jsme s vámi.
Spolu to zvládneme!

Bylo by zbytečné psát, jak složitá je současná situace. Aktuální a nepřetržité informace se na nás hrnou ze všech stran. A i přesto, že odvětví pořádání akcí bylo první, které tato situace zasáhla, stále si udržujeme pozitivní mysl. Jsme v této nelehké době s vámi a chceme vám popřát nejen mnoho sil a energie tuto situaci ve zdraví zvládnout, ale vzájemně se podpořit, abychom znovu mohli spolupracovat a my zase začali plnit vaše sny.

I přestože nevíme, jak dlouho tento stav potrvá, jsme si jistí, že jej společně překonáme. Snažíme se nezahálet, intenzivně pracujeme, vymýšlíme další kroky a připravujeme strategie pro nadcházející týdny a měsíce.

Jsme stále na stejné lodi a chceme nabídnout pozitivní energii a podporu i mimo naši běžnou specializaci. Stále přemýšlíme, jak si být navzájem nápomocni, abychom překonali toto extrémně těžké období. Pravidelně sledujeme a monitorujeme aktuální stav spolu s hygieniky a zdravotníky.

Jakmile se současná situace uklidní, rádi se s vámi spojíme s nabídkou možných aktivit, které bychom mohli společně realizovat. Nezáleží kolikrát upadneme, ale záleží na tom, kolikrát se opět zvedneme. Společně to zvládneme, a to jak v této době, tak pevně věřím, že spojíme síly i v čase, kdy se svět vrátí do běžných kolejí.

Pojďme se těšit na chvíle, kdy se opět v příštích měsících uvidíme na rodinných dnech, koncertech, kongresech, vánočních večírcích a dalších kulturních nebo sportovních akcích.

Už teď máme spoustu nápadů, jak společně oslavit překonání těchto těžkých chvil, jak poděkovat vašim zaměstnancům, obchodním partnerům i dodavatelům, že jsme společně všichni táhli za jeden provaz.

Za Dream Pro Team
​Lubomír Machoň

Akce které měly koule

Prázdniny na Klíši aneb Rio party

Prázdniny na Klíši aneb Rio party

Prázdniny na Koupališti Klíše vrcholí. Připravili jsme velkou letní párty ve stylu Rio.

Autokino Ústí

Autokino Ústí

Bezpečná zábava trochu jinak. Autokino splňující všechna potřebná hygienická opatření v době koronavirové krize.