Nezávazná poptávka

Všichni jsme na jedné lodi

Všichni jsme na jedné lodi

I v této nelehké době jsme s vámi.
Spolu to zvládneme!

Bylo by zbytečné psát, jak složitá je současná situace. Aktuální a nepřetržité informace se na nás hrnou ze všech stran. A i přesto, že odvětví pořádání akcí bylo první, které tato situace zasáhla, stále si udržujeme pozitivní mysl. Jsme v této nelehké době s vámi a chceme vám popřát nejen mnoho sil a energie tuto situaci ve zdraví zvládnout, ale vzájemně se podpořit, abychom znovu mohli spolupracovat a my zase začali plnit vaše sny.

I přestože nevíme, jak dlouho tento stav potrvá, jsme si jistí, že jej společně překonáme. Snažíme se nezahálet, intenzivně pracujeme, vymýšlíme další kroky a připravujeme strategie pro nadcházející týdny a měsíce.

Jsme stále na stejné lodi a chceme nabídnout pozitivní energii a podporu i mimo naši běžnou specializaci. Stále přemýšlíme, jak si být navzájem nápomocni, abychom překonali toto extrémně těžké období. Pravidelně sledujeme a monitorujeme aktuální stav spolu s hygieniky a zdravotníky.

Jakmile se současná situace uklidní, rádi se s vámi spojíme s nabídkou možných aktivit, které bychom mohli společně realizovat. Nezáleží kolikrát upadneme, ale záleží na tom, kolikrát se opět zvedneme. Společně to zvládneme, a to jak v této době, tak pevně věřím, že spojíme síly i v čase, kdy se svět vrátí do běžných kolejí.

Pojďme se těšit na chvíle, kdy se opět v příštích měsících uvidíme na rodinných dnech, koncertech, kongresech, vánočních večírcích a dalších kulturních nebo sportovních akcích.

Už teď máme spoustu nápadů, jak společně oslavit překonání těchto těžkých chvil, jak poděkovat vašim zaměstnancům, obchodním partnerům i dodavatelům, že jsme společně všichni táhli za jeden provaz.

Za Dream Pro Team
​Lubomír Machoň