Nezávazná poptávka

Prožijte netradiční den s vínem v Třebívlicích

Tradice vinařství v Čechách má dlouholetou tradici a my vám nyní nabízíme zážitek stát se na jeden den vinařem a vyzkoušet si práce na vinici. V nádherném zámeckém vinařství JohannW v Třebívlicích na Litoměřicku prožijete netradiční den s vínem.

Ideální dobou pro tento zážitek je období kolem měsíce října, kdy se zúčastníte přímého sběru hroznů na vinici. Po sklizni se hrozny předají na vibrační třídící stůl, u kterého vám vinař představí nejen vinice na Koskově, ale také samotné vinařství JohannW. Detailně přednese způsoby pěstování vinné révy a průběh prací během jednotlivých měsíců v roce. Za odborného doprovodu a výkladu si prohlídnete výrobu a zrací sklepy a samozřejmě nebude chybět ani řízená degustace vín s chuťovkami, které jsou vyrobeny ze surovin od farmářů z Českého středohoří.

Na vinici lze pracovat v průběhu celého roku. Zimní řez probíhá v listopadu, prosinci, lednu a únoru, vyvazování tažňů a kmínků probíhá v únoru, březnu a dubnu, čištění kmínků a odstraňování nežádoucích letorostů se provádí v dubnu, květnu a červnu, zavádění letorostů do drátěnky a čištění kmínků si můžete vyzkoušet v červnu a červenci, odstraňování zálistků, odlistování a plašení špačků pak můžete poznat v červenci, srpnu a září, no a samotnou sklizeň dle přízně počasí si vyzkoušíte v měsících září, říjen a listopad.

Vinařství JohannW si velmi zakládá na kvalitní gastronomii a my vám v rámci balíčku nabízíme gastronomický zážitek po celý den od svačiny na vinici, přes oběd a večeři až po degustační rautové večerní občerstvení. To vše pod dohledem patronky vinařství, kterou je baronka Ulrika von Levetzow. Příběh baronky Ulriky o nenaplněné lásce k básníkovi Johannu Wofgangovi Goethemu vám jen doladí atmosféru dne ve vinařství JohannW.

V případě zájmu zajistíme transfer do vinařství a zpět, případně ubytování v blízkém penzionu či kapacitně větším hotelu Cascade Most a odvoz domů pak druhý den v dopoledních hodinách. Jako doplnění celého dne rádi zajistíme další služby, třeba výlet na hrad Hazmburg nebo Hněvín, projížďku offroady po vinicích, doprovodný animační program na večer, živou hudební produkci a mnoho dalšího.

Uvedené nabídky jsou pouze orientační pro vaši představu, vycházející z již námi realizovaných akcí, odpovídající určitému počtu osob. Nabídky nemusí obsahovat všechny požadavky, které na nás budete mít (pronájmy, ubytování, catering, doprava atd.). Přímo pro vás připravíme cenovou nabídku, která bude přesně odpovídat vašim požadavkům (dle počtu osob, výběru programu, techniky, inventáře a dalších speficik).

V případě, že vám kompletní zajištění nebude vyhovovat, umíme vám nabídnout zajištění pouze vybraných položek (program, technika, catering). Jsme velmi flexibilní a budeme rádi, když vám budeme moci splnit jakékoliv přání.

Těšíme se na vaše zadání, vaše Dream PRO

KONTAKTUJTE NÁS

M: +420 601 595 901

E: info@dreampro.cz