Nezávazná poptávka

Tip na místo - Děčínský zámek

Chcete uspořádat nezapomenutelnou společenskou, kulturní či vzdělávací akci? Zvolte si zámek Děčín, kde si můžete naplánovat jedinečnou atmosféru v jeho nádherných historických prostorách. Děčín je důležitým dopravním uzlem, a proto se na zámek dostanete velmi snadno téměř všemi dopravními prostředky.

Jaké prostory si můžete pronajmout? Největším prostorem na zámku je Knihovní sál s kapacitou až 350 míst, kde se pravidelně konají nejdůležitější společenské akce ve městě. Můžete ho využít k pořádání plesů, konferencí, školení, koncertů, večírků a dalších společenských akcí. Je pronajímán spolu s Anglickým a Francouzským salonkem.

Pokud se podíváme do západního křídla zámku nacházejícího se na vysoké skále nad řekou, nalezneme tam dva historické sály – Rohový a Modrý sál. Ve větším sále, v Rohovým, lze uspořádat akce s 90ti místy k sezení a v menším sále, v Modrém, se 40ti místy. Z těchto místností je překrásný výhled, přičemž z Modrého sálu jsou k vidění masivy v údolí Labe a protilehlý břeh, jemuž dominuje strmá Pastýřská stěna.

A kde si můžete uspořádat váš velký den?
Přeci v Růžové zahradě se salou terrenou, jejíž interiér je zdoben freskovou výmalbou z roku 1678! 

Vyvýšená zahrada s vyhlídkovým glorietem je barokním skvostem děčínského zámku a nabízí romantické prostředí, a proto je vhodná zejména pro uspořádání svatby, ale i dalších společenských a kulturních akcí s kapacitou 50 míst. Svatbu však lze uspořádat i v dalších místnostech, jako jsou reprezentativní prostory v jižním či západním křídle zámku, zámecká kaple sv. Jiří, Kaple sv. Jana Nepomuckého v Chrástu a Barokní konírna.

Pokud se rozhodnete pronajmout si prostory v děčínském zámku, obraťte se na nás. Rádi vám pomůžeme celou akci zorganizovat a zajistíme pro vás i další služby, jako je například prohlídka zámku, uvítání hostů v historickém kostýmu, ubytování, ozvučení, zajištění techniky a občerstvení během konání akce.

Podívejte se na slavnostní představení vozu Arteon,
které se uskutečnilo na děčínském zámku.

 

Ve spojení s naší agenturou Dream PRO máme pro naše klienty dohodnuté smluvní výhodné ceny.
Neváhejte nás proto kontaktovat pro více informací a vypracování konkrétní nabídky.


KONTAKTNÍ OSOBA

Klára Léonard
M: +420 777 733 397
E: leonard@dreampro.cz

Další fotografie: