Nezávazná poptávka

Tip na místo - Hoffmanův dvůr

Na okraji malebné vesničky Vinoř, v těsném sousedství Vinořského parku, se nachází areál Hoffmanův dvůr. Samotná obec Vinoř se nachází na samém okraji městské části Praha, což s sebou nese mnoho výhod. Jednou z nich je skvělá dostupnost městské hromadné dopravy – za půl hodiny jste z Vinoře na Václavském náměstí. Celý areál s romantickou restaurací, prostorným dvorem, zahradou a vinným sklepem je ideálním místem pro pořádání soukromých i veřejných akcí.

Potřebujete-li prostor pro uspořádání školení, prezentace nebo hostiny, je tím pravým prostorem bývalá konírna. Zrekonstruovaná konírna nabízí mnoho variant uspořádání s kapacitou až 250 míst. Součástí je bar s výčepním zařízením, podium, toalety a samozřejmostí je také propojení s kuchyní a zázemím pro catering.

Plánujete – li svatbu a rádi byste uspořádali obřad i hostinu na jednom místě? Areál Hoffmanův dvůr je ideálním řešením! Obřad lze uspořádat pod širým nebem na travnatém oválu, v altánu na zahradě nebo pod krásným vzrostlým stromem. V případě nepřízně počasí lze využít prostoru stodoly, jejíž „surové“ pojetí převýšeného prostoru poskytuje jedinečnou a neopakovatelnou atmosféru. Hostinu vám rádi vystrojíme v prostorách nejen restaurace, stodoly nebo konírny, ale také na dvoře se zahradou. Nemusíte se obávat, že by svatebčané neměli kde zaparkovat. Součástí areálu je velké parkoviště. A kdyby přeci jen nestačilo, lze k těmto účelům využít i velkou travnatou plochu zahrady.

Pro milovníky sportovního vyžití je ideálním místem již zmíněná velká zahrada. Tato rozlehlá travnatá plocha je vhodná pro rozšíření sportovních akcí, doprovodného programu i jako místo pro odpočinek a zábavu. Pro děti jsou k dispozici prolézačky, pískoviště a brouzdaliště. Nezapomínáme ani na dospělé, ti si mohou zahrát badminton, šipky, kriket a také fotbálek. Samozřejmostí je zapůjčení herního vybavení i možnost občerstvení.

Ve spojení s naší agenturou Dream PRO máme pro naše klienty dohodnuté smluvní výhodné ceny. Neváhejte nás proto kontaktovat pro více informací a vypracování konkrétní nabídky.

KONTAKTUJTE NÁS

M: +420 601 595 901

E: info@dreampro.cz