Tip na prostor pro akci

Středisko Nesuchyně najdeme mezi městy Rakovník a Slaný, 60 km od Prahy, směrem na Karlovy Vary. Nádherné vnitřní prostory a venkovní areál nabízí mnoho využití, ať už budete plánovat školení, konferenci, teambuilding nebo firemní večírek. Rozmanitost nabízených možností čítá zázemí několika školících místností s technickým vybavením, velký společenský sál, restauraci s letní terasou a kvalitní gastronomií, vinotéku a VIP salónek.

Sportovní vyžití si ve středisku Nesuchyně najde určitě každý. Sportovní hala nabízí pro aktivní hosty badminton, squash, stolní tenis a ve volnočasových chvílích se můžeme pobavit u bowlingu, stolního fotbálku, kulečníku nebo šipek. Ve venkovním areálu si můžeme při hezkém počasí naplno užít plážový volejbal, nohejbal na víceúčelovém hřišti, tenis, pétanque nebo největší hřiště Krušovický Adventure Golf v České republice.

Pro chvilky klidu a odpočinku nabízí Středisko Nesuchyně také Wellness s hotelovým bazénem se slanou vodou, whirpool a parní aroma saunu.

Příjemné ubytování naleznou hosté v komfortních a útulných pokojích, které jsou vybaveny vlastním sociálním zázemím, televizorem a připojením na internet. Hosté si mohou své vozy zaparkovat přímo před vchodem do svého pokoje. Ubytovací kapacita nabízí 270 lůžek.

Pokud plánujete firemní akci a chcete si užít klidné a přesto nabídkou a službami rozmanité prostředí, Hotel Lions – Školící Středisko Nesuchyně je pro vás toto místo tou pravou volbou.

 

Ve spojení s naší agenturou Dream PRO máme pro naše klienty dohodnuté smluvní výhodné ceny a také zkušenosti s plánováním akcí v tomto příjemném středisku. Neváhejte nás proto kontaktovat pro více informací a vypracování konkrétní nabídky pro vás a vaše plánované akce. Orientační cena balíčků - firemní večírek pro 150 osob. Ceny jsou uvedeny bez DPH.

KONTAKTUJTE NÁS

M: +420 601 595 901
E: info@dreampro.cz

Akce které měly koule

Vánoční večírek společnosti ARMEX GROUP

Vánoční večírek společnosti ARMEX GROUP

Pro společnost ARMEX GROUP jsme uspořádali vánoční večírek ve španělském stylu.

VIP Večírek Dream PRO

VIP Večírek Dream PRO

Vinný sklípek přímo vybízí ke shledávání. Je tak skvělým místem pro komornější eventy.