Nezávazná poptávka

Tip na prostor pro akci

Středisko Nesuchyně najdeme mezi městy Rakovník a Slaný, 60 km od Prahy, směrem na Karlovy Vary. Nádherné vnitřní prostory a venkovní areál nabízí mnoho využití, ať už budete plánovat školení, konferenci, teambuilding nebo firemní večírek. Rozmanitost nabízených možností čítá zázemí několika školících místností s technickým vybavením, velký společenský sál, restauraci s letní terasou a kvalitní gastronomií, vinotéku a VIP salónek.

Sportovní vyžití si ve středisku Nesuchyně najde určitě každý. Sportovní hala nabízí pro aktivní hosty badminton, squash, stolní tenis a ve volnočasových chvílích se můžeme pobavit u bowlingu, stolního fotbálku, kulečníku nebo šipek. Ve venkovním areálu si můžeme při hezkém počasí naplno užít plážový volejbal, nohejbal na víceúčelovém hřišti, tenis, pétanque nebo největší hřiště Krušovický Adventure Golf v České republice.

Pro chvilky klidu a odpočinku nabízí Středisko Nesuchyně také Wellness s hotelovým bazénem se slanou vodou, whirpool a parní aroma saunu.

Příjemné ubytování naleznou hosté v komfortních a útulných pokojích, které jsou vybaveny vlastním sociálním zázemím, televizorem a připojením na internet. Hosté si mohou své vozy zaparkovat přímo před vchodem do svého pokoje. Ubytovací kapacita nabízí 270 lůžek.

Pokud plánujete firemní akci a chcete si užít klidné a přesto nabídkou a službami rozmanité prostředí, Hotel Lions – Školící Středisko Nesuchyně je pro vás toto místo tou pravou volbou.

 

Ve spojení s naší agenturou Dream PRO máme pro naše klienty dohodnuté smluvní výhodné ceny a také zkušenosti s plánováním akcí v tomto příjemném středisku. Neváhejte nás proto kontaktovat pro více informací a vypracování konkrétní nabídky pro vás a vaše plánované akce. Orientační cena balíčků - firemní večírek pro 150 osob. Ceny jsou uvedeny bez DPH.

KONTAKTUJTE NÁS

M: +420 601 595 901

E: info@dreampro.cz