Nezávazná poptávka

Tip za milion – Divadlo eMILLIon!

Možná právě přemýšlíte o tom, jaký program na vaši akci zvolit, aby se hosté zaručeně bavili. Třeba si říkáte: „Nebudeme z toho dělat divadlo“. To je ale velká chyba! Obzvlášť pokud díky nám dostanete tip na neobyčejný a originální divadelní program pro vaši akci, který jen tak někdo nemá! Pojďme se podívat na další růžový Dream tip, dneska vás totiž zveme do divadla. Opona… akce!

Ať už plánujete jakoukoliv akci a chcete, aby se vaši hosté bavili a vzpomínali na váš den s úsměvem od ucha k uchu, v tom případě není nad pořádné divadlo. A nemyslíme, abyste do divadla chodili, ono to divadlo totiž přijede za vámi! Ale pozor - není divadlo jako divadlo. My v Dreamu máme v přátelích jedno speciální, které si říká eMILLIon. A originální nemají jen název, ale celý svůj repertoár. Schválně si tipněte, co všechno Divadlo eMILLIon umí: loutkové nebo činoherní představení, ohnivou show, divadlo na chůdách, bubnování nebo cirkusové kejkle? Správně… všechno! A ještě víc.

Pokud jste si mysleli, že divadlo může být zajímavé jen pro dospělé – vyvedeme vás z omylu! Divadlo eMILLIon totiž umí rozparádit i ty nejmenší. Pro děti bude zážitek seznámit se Zlatovláskou, Červenou Karkulkou nebo navštívit Perníkovou chaloupku. Dospělé zase nažhaví ohnivá show nebo si zatancují pod rytmy bubnování na chůdách.

Divadlo eMILLIon se skvěle hodí nejen na Dětský denMěstské slavnosti nebo zakončení školního roku. Navíc pro tento typ akcí je možné ušít na míru hned několik programů, které zaručeně osloví všechny návštěvníky.

Pokud vám tedy (stejně jako nám) přijde dost zajímavé mít na své akci třeba kapelu na chůdách, kejklíře nebo rovnou obojí a klidně ještě víc, nezbývá vám bohužel (nebo spíše bohudík) nic jiného, než se nám ozvat. Kontakt už máte.

KONTAKTUJTE NÁS

M: +420 601 595 901

E: info@dreampro.cz