Malování do písku

Neuvěřitelná show, která vzniká díky úžasné technice malování v písku, ohromí nejednoho diváka.

Na speciálním podsvíceném stole vzniká pod rukama zkušeného umělce nefalšované umělecké dílo. Celý obraz je snímán speciální kamerou a přenášen ve velkém, aby nikomu neunikl ani zlomek obrazu. Přímo před vámi se tak, díky šikovným tahům umělcovy ruky v jemném písku, odehrává jedinečná a neopakovatelná show. Dramatický hudební doprovod ještě umocní celkový zážitek z celého vystoupení.

Každé vystoupení je 100% originál a připravené přímo vám na míru. Můžete si tak být jistí, že díky netradiční show oživíte každý váš event, oslavu či firemní večírek.

Třešničkou na dortu je závěrečná možnost vlastní tvorby. Vy  i vaši hosté si tuto úžasnou techniku budete moci vyzkoušet na vlastní kůži. A to doslova! Uvidíte, že tahy prsty jemným pískem jsou neuvěřitelně příjemné a zároveň zábavné. Pod rukama i vám vznikne nejedno umělecké dílko a nebude se vám chtít přestat.

Pokud vás tato technika zaujala a chtěli byste díky Sand art ohromit hosty na večírku, neváhejte, a ozvěte se nám.

 

Akce které měly koule

Mikulášská nadílka v Bečově

Mikulášská nadílka v Bečově

Mikuláš, čert a anděl se po roce opět sešli, aby se podívali na ty malé nezbedné hříšníky. V Bečově jsou, ale jak se zdá, děti hodné, a tak do pekla nakonec nikdo neputoval. Místo toho celý podvečer panovala po čertech dobrá zábava.

Rodinný den - Spolchemie

Rodinný den - Spolchemie

Rodinný den pro zaměstnance společnosti Spolchemie a jejich rodinné příslušníky v ústecké ZOO.