Originální akce na zámku? Rozhodně Berchtold!

Bez dobrých známostí a kontaktů je dneska člověk téměř ztracený. Vy ale máte naštěstí kontakt na jednu růžovou eventovku, která vám velmi ráda poskytne tipy na jedinečná místa pro vaši akci, které byste jinak horko těžko sháněli. A protože nejsme v oboru žádní zajíčci, ale řádně zkušení matadoři, máme už spoustu zkušeností, prověřených míst a tipů na povedenou akci. Pojďme se tedy podívat na DREAM tip, který vám servírujeme na našem růžovém podnosu.

Firemní večírek, teambuilding, konference nebo zkrátka jakákoliv vaše akce na zámku? Zní to luxusně, že? Hotel na zámku Berchtold je ideálním místem už proto, že nabízí spoustu zajímavých a různorodých prostor, krásnou přírodu okolo a skvělé možnosti, jak si užít zábavu a udělat vaši akci nazapomenutelnou.

Pro firemní teambuilding je jako stvořený zámecký park, který je doplněn Dětským rájem a naučnou stezkou „Kunickou přírodou“ Konference, workshopy nebo i obchodní jednání uspořádáte v krásných prostorech, kam se vejde až 150 účastníků. Pokud budete chtít zůstat déle, ubytujeme vás v našich 30ti útulných pokojích.

A protože se držíme hesla „Po práci legraci,“ doporučíme zámek Berchtold i v tomto směru – nejen pan ředitel určitě využije relaxaci ve wellness centru, s kolegy se vydáte na oblíbený výlet do Velkopopovického pivovaru na koloběžkách s průvodcem a sportovní nadšenci využijí třeba tenis, golf, fotbal, stolní tenis, střelnice, koloběžky nebo motokola. Hodně srandovních fotek pořídíte během populární a originální hry Fotbalgolf (už ten název nás láká to vyzkoušet). A až vám vyhládne, navštívíte restauraci Kouzelná zahrada s vyhlášenou kuchyní.

Abyste ale mohli mít skvělou akci na zámku Berchtold, musíte pro to něco udělat – napsat nám!

KONTAKTUJTE NÁS

M: +420 603 993 808
E: info@dreampro.cz

Akce které měly koule

Kroužkofest 3.9.2018

Kroužkofest 3.9.2018

Akce „KROUŽKOFEST ANEB VESELE DO ŠKOLY!“ se v letošním roce rozrostla a představila se tak v nové a pestřejší podobě. Velké díky patří nově vybudované spolupráci s městem.

Mikulášská nadílka v Bečově

Mikulášská nadílka v Bečově

Mikuláš, čert a anděl se po roce opět sešli, aby se podívali na ty malé nezbedné hříšníky. V Bečově jsou, ale jak se zdá, děti hodné, a tak do pekla nakonec nikdo neputoval. Místo toho celý podvečer panovala po čertech dobrá zábava.