Tip na místo - Děčínský zámek

Chcete uspořádat nezapomenutelnou společenskou, kulturní či vzdělávací akci? Zvolte si zámek Děčín, kde si můžete naplánovat jedinečnou atmosféru v jeho nádherných historických prostorách. Děčín je důležitým dopravním uzlem, a proto se na zámek dostanete velmi snadno téměř všemi dopravními prostředky.

Jaké prostory si můžete pronajmout? Největším prostorem na zámku je Knihovní sál s kapacitou až 350 míst, kde se pravidelně konají nejdůležitější společenské akce ve městě. Můžete ho využít k pořádání plesů, konferencí, školení, koncertů, večírků a dalších společenských akcí. Je pronajímán spolu s Anglickým a Francouzským salonkem.

Pokud se podíváme do západního křídla zámku nacházejícího se na vysoké skále nad řekou, nalezneme tam dva historické sály – Rohový a Modrý sál. Ve větším sále, v Rohovým, lze uspořádat akce s 90ti místy k sezení a v menším sále, v Modrém, se 40ti místy. Z těchto místností je překrásný výhled, přičemž z Modrého sálu jsou k vidění masivy v údolí Labe a protilehlý břeh, jemuž dominuje strmá Pastýřská stěna.

A kde si můžete uspořádat váš velký den?
Přeci v Růžové zahradě se salou terrenou, jejíž interiér je zdoben freskovou výmalbou z roku 1678! 

Vyvýšená zahrada s vyhlídkovým glorietem je barokním skvostem děčínského zámku a nabízí romantické prostředí, a proto je vhodná zejména pro uspořádání svatby, ale i dalších společenských a kulturních akcí s kapacitou 50 míst. Svatbu však lze uspořádat i v dalších místnostech, jako jsou reprezentativní prostory v jižním či západním křídle zámku, zámecká kaple sv. Jiří, Kaple sv. Jana Nepomuckého v Chrástu a Barokní konírna.

Pokud se rozhodnete pronajmout si prostory v děčínském zámku, obraťte se na nás. Rádi vám pomůžeme celou akci zorganizovat a zajistíme pro vás i další služby, jako je například prohlídka zámku, uvítání hostů v historickém kostýmu, ubytování, ozvučení, zajištění techniky a občerstvení během konání akce.

Podívejte se na slavnostní představení vozu Arteon,
které se uskutečnilo na děčínském zámku.

 

Ve spojení s naší agenturou Dream PRO máme pro naše klienty dohodnuté smluvní výhodné ceny.
Neváhejte nás proto kontaktovat pro více informací a vypracování konkrétní nabídky.


KONTAKTNÍ OSOBA

Klára Léonard
M: +420 777 733 397
E: leonard@dreampro.cz

Další fotografie:

Akce které měly koule

Mikulášská nadílka v Bečově

Mikulášská nadílka v Bečově

Mikuláš, čert a anděl se po roce opět sešli, aby se podívali na ty malé nezbedné hříšníky. V Bečově jsou, ale jak se zdá, děti hodné, a tak do pekla nakonec nikdo neputoval. Místo toho celý podvečer panovala po čertech dobrá zábava.

20 let společnosti Bohemia Cargo

20 let společnosti Bohemia Cargo

Měli jsme tu čest oslavit 20 let výročí společnosti Bohemia Cargo.